Koinim.com Güvenilir mi? Sahibi Kim? Devlet Güvencesi Var mı? Batma İhtimali Var mı?

Koinim.com Güvenilir mi? ,Koinim Sahibi Kim Kime Ait? ,Koinim.com Sağlam mı?, Koinim.com Batma İhtimali Var mı? Koinim.com Devlet Güvencesi ve Garantisi Var mı? Koinim Hakkında Tüm Detaylar

Koinim.com Güvenilir mi?

Thodex borsasındaki sıkıntılar sonrasında google aramaları maalesef Dijital kripto borsalarının durumları konusunda aramalarda çoğaldı. Özellikle en çok aranan Koinim.com Güvenilir mi? Koinim Batma İhtimali Var mı? Koinim.com Sahibi Kim? Koinim Devlet Güvencesi Var mı? Koinim.com Sağlam mı? Koinim.com 2016 yılında başlayan Bitcoin furyasına ayak uydurarak aktif bitcoin al sat platformlarından biri olmuştur. Tamamen yazılımı Koinim.com Online dijital varlık alım satım platformu olarak piyasada alım satım ve kripto paraları saklama ve takas işlemlerini yürütmektedir. Piyasanın ilk kripto para borsalarından biridir. Özellikle fazla şikayet almaması ve sorun yaşatmaması ile piyasada yer etmiştir. Koinim.com Yapı Kredi Plazada bulunmaktadır.

koinim-com-guvenilirmi

[irp posts=”23416″ name=”Paribu Güvenilir mi? Batma İhtimali Var mı? Sahibi Kim? Devlet Güvencesi Var mı?”]

Koinim.com Adres Bilgileri

Koinim Bilişim A.Ş
Adres: Yapı Kredi Plaza C Blok No:40-41 Beşiktaş, İstanbul

koinim-com-cagatay-yuksel-ceosu

Koinim.com Sahibi Kim, Kime Ait?

Koinim.com’in CEO’su Çağatay Yüksel’dir .Ankara Doğumludur. 26 Yaşında Kocaeli Fen lisesinden mezundur. İTÜ Bilgisayar Mezunudur. Bir çok Teknoloji şirketinde çalışmıştır. 2016 yılından itibaren Koinim.com u kurarak hazırlıklara başlamıştır. 

Koinim.com Bitcoin ve Altcoinler Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Koinim.com altyapısı Türkiye’deki dijital varlık borsaları arasında güvenilir ve en güçlü yapıya sahip olan firmalardan biridir. Koinim.com Borsasında bulunan tüm dijital paralar offline ve soğuk cüzdanlarda yüksek güvenlik önlemleri alınarak ile tutulmaktadır. Koinim.com Dünya standartlarında güvenlik önlemleri ile bitcoin ve altcoinlerinin güvenliği sağlanmaktadır.

Koinim.com de dahil fakat yinede hiçbir dijital para borsası için kesinlikle güvenilir diyemeyiz. Her zaman bir açık olabileceğini ve %100 güvenilir olamayacağını unutmamak gerekmektedir.

Koinim.com Batma İhtimali Var mı?

Koinim.com Türk Dijital para borsalarından birtanesidir. Koinim.com borsasında yapılan işlemler tamamen yatırımcılar arasındaki alış ve satış işlemlerini sağlamaktır ve bu işlemlerden belirli bir komisyon almaktadır. Koinim.com Hesabınızda bulunan dijital paraların güvenli  bir şekilde hesabınızda tutulmasını sağlar. Türkiye’de herhangi bir dijital denetleme kurumu bulunmamaktadır. Sadece uluslararası bazı denetleme kurulları tarafından denetlendikleri belirtilmektedir. Türkiye’de bulunan her şirket kadar batma ihtimali tabi ki vardır. Koinim.com iyi bir CEO ve yönetime sahiptir. Bu nedenle en azından Türkiye’deki bir çok Dijital Kripto borsasından çok daha güvenilir diyebiliriz.

[irp posts=”23425″ name=”BtcTürk Güvenilir mi? Sahibi Kim? Devlet Güvencesi Var mı? Batma İhtimali Var mı?”]

koinim-sahibi-kimdir

Koinim.com Yasal mı? 

Gelelim Koinim.com Yasal mı Sorusuna? Koinim.com yasal bir işlem platformudur Ticaret Odasına Kayıtlıdır.Al sat arasındaki Komisyonların KDV ‘si ödenmektedir. Koinim.com Yapılan işlemlerden başka bir ücret almamaktadır. Tüm şirketlerde olduğu gibi İflas yada Batma ihtimali tabi ki vardır. Fakat Koinim.com gibi köklü bir şirketin bu duruma düşmesi pek beklenmemektedir. Tek sorun şirket bünyesindeki Sanal Para Hesaplarının hesaplarının hacklenmesidir ve çalınmasıdır. Bu durumda tabi ki Koinim.com şirketinde nakit sıkıntısı olabilir ve sıkıntı yaşama ihtimaliniz olabilir.

Şunu kesinlikle unutmamak gerekmekte Türkiye’deki değil tüm dünyadaki Dijital Varlık borsalarının batma ihtimali bulunmaktadır.

[irp posts=”23436″ name=”Bitci.com Güvenilir mi? Sahibi Kim? Devlet Güvencesi Var mı? Batma İhtimali Var mı?”]

koinim-borsasi-yasalmi-devlet-guvencesi-varmi

Koinim.com Devlet Garantisi Var mı?

Koinim.com dijital borsasındaki paranızın , bitcoin ve altcoinlerinizin devletin bankalara verdiği gibi herhangi bir devlet güvencesi ve garantisi bulunmamaktadır. Koinim.com SPK yada BBDK gibi kurumlar tarafından denetlenmemektedir. Koinim.com Sadece MASAK tarafından denetlendiği bilinmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.