saç ekimien iyi uyku ilaçları

Nuray Sayarı 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Türkiye’nin En Meşhur ve Modern Astroloji Uzmanlarından Nuray Sayarı 2023 Burç yorumları, Nuray Sayarı 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları, Aşk Para ve Sağlık Yorumları

09.12.2022
0

Hızlı İçerik Rehberi

Nuray Sayarı 2023 Koç Burcu Yorumları

Nuray Sayarı Türkiye’nin en iyi astroloji uzmanlarından biridir. Nuray Sayarı 1971 doğumludur ve Kova burcudur. İstanbul’da doğup büyümüştür. 4 Çocuklu bir ailenin en büyük kızıdır. Kahire’ de astroloji eğitimi almıştır. Ayrıca Hindistan’da 1 yıl kalarak Tarot ve değişik astroloji teknikleri öğrenmiştir. Nuray Sayarı hayatın insanların elinde olduğu ve pozitif düşünce ile hayata yön verebileceklerine inanmaktadır.

Zeynep Turan

2004 yılında psikoloji eğitimi aldıktan 4 yıl sonra profesyonel olarak hayat,ikili ilişkiler ve kariyer üzerine danışmalık ve yaşam koçluğu hizmeti vermiştir.En büyük merak alanı olan Astrolojiyi hayatında sadece hobi olarak değil de yaşamının her karesine yaymak için bu alanda profesyonelleşti ve kendisinin kurduğu web sitesi twitburc ile kurumsal bir kimlik kazandı. Birçok kişi tarafından sevilen bu internet sitesi sayesinde birçok kişiye ulaştı ve hizmet verdi.Posta gazetesi ve Vogue dergisi başta olmak üzere bir çok gazeteler de ve dergiler de yazılar yazdı ve halende yazmaktadır. 2013 yılında aşk ve ilişkilerin Astroloji penceresinden nasıl göründüğüne dair “Benim Sevgilim Kim? Zodyak Cevaplıyor” isimli kitapları piyasaya çıktı ve çok beğenildi. Bu kitaplar ile ikili ilişkilerdeki sorunların çözüm yolları ve partnerlerinin karakter tahlillerini yapabilmeleri konusunda yardımcı olabilecek ve yol gösterebilecek önemli adımlardan bahsetti.Köşe yazarlığı ve kitap yazarlığının yanı sıra bir çok tv kanalında yaptığı projelerle ses getirdi.Şuanda da Türkiye de astroloji denince akla gelen ilk isimlerden biridir.Astroloji hakkında aradığınız her bilgiye ve bir çok hizmete www.Twitburc.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

zeynep-turan-2017-burc-yorumlari

Zeynep Turan 2023 Koç Burcu Yorumları (21 mart-20 nisan)
zeynep-turan-koc-2017-burc-yorumlari

2023 yılının ilk başlarından itibaren koç burçları ve yükseleni koç olanlar için geleceğiniz şekillenmeye başladı bile. Sıkıntılı bir yılı atlatan ve hem fiziken hem de ruhen yorulan koçlar bu yeni yılda yeni bir nefes alarak yeni bir yıla,yeni bir ilişkiye ve yeni bir işe başlayabilirsiniz. 2016 dan cebinizde kalan umutsuzlukları kendinizle birlikte yeni yıla taşımamalısınız. Fikirlerini önemsediğiniz ve fikirleri ve yorumlarının hayatınızı etkilediği insanlardan kendinizi soyutlamalı ve kendi kurallarınızı kendiniz koyarak, bir çok konuda sadece kendi fikirleriniz ile hareket etmelisiniz.Yeni yılın ortalarına doğru içinizdeki asıl sizi keşfedebilir ve bilmediğiniz özelliklerinizin farkına varabilirsiniz. İş hayatınızda arkadaş ilişkilerinizin işinizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz.Hayatta çizdiğiniz yola baktığınızda bundan memnun değilseniz yeni yıl size sunulmuş bir fırsattır. Bakış açınızı yeni yıl ile birlikte yenilemeli ve bazı konularda kendinizi sınırlama malısınız. Sağlığınızın değerini daha iyi anlayabileceğiniz bir yıl olabilir.

Zeynep Turan 2023 Boğa Burcu Yorumları (21 nisan-21 mayıs)
zeynep-turan-boga-2017-burc-yorumlari

Arkadaşlarınla aranın zaman zaman dalgalanabileceği bir yıla hoş geldin. Güneşin burçlar ile hareketlerinden etkilenen burçlardan biride boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar,hayatınıza trajedik hatta anlam veremediğiniz olaylar ile karşılaşabilir ve tahmin bile edemeyeceğiniz dersler çıkarabilirsiniz.Yeni yılda sizin için önemi olan yada olmayan yaşanabilecek bazı durumlar neticesinde sadece yakınınızdaki insanlara değil, uzağınızda kilere de el uzatmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Yaşamdan beklentilerinizi sakın sınırlamamalı ve bakış açınızı daima geniş tutmalısınız. Ön yargılı yaklaşımlarınızın size olumsuz getirilerinin farkına varabilirsiniz.Unutmayın ki ön yargı hayata kirli bir camdan bakmak gibidir. Her şeyi önce ön yargıyla eleştirmekten vazgeçin durun ve bir düşünün.Aile ilişkilerinizin ve yakınlarınıza karşı içinizde taşıdığınız sevgi dolu yüreğinizin büyüdüğü bir yılda olabilirsiniz. İlişkisi olan boğa ve yükselen boğalar yinede vazgeçmemelisiniz gelecek hayallerinizden,umutlarınızdan. Çabalar sonunda yeni yılda size olumlu dönebilir.İlişkilerinizde yaşadığınız en büyük sorunlardan biri olan sabırsızlığınız ve karşıdakini dinlenemeden doğan sıkıntılarınıza yeni yıl ilaç gibi gelebilir. Yeter ki siz olumlu düşünün ve kendiniz içinde iyi dileklerde bulunun. Ekonomik sorunların yanı sıra, yeni iş imkanları ve kazançlı yatırımlar sizi bekliyor olabilir.

Zeynep Turan 2023 İkizler Burcu Yorumları (22 mayıs-21 haziran)
zeynep-turan-ikizler-2017-burc-yorumlari

Yeni yılın ortalarına yakın herkesin sizi düşündüğünü hissedebilir ve birçok kişiden hediye alabilirsiniz. Geçen yıl hareketli bir iş hayatı geçirdiniz ve bu yıl bu temponun durulacağını düşünüyor iseniz yanılabilirsiniz. 2023 yılının başından sonuna kadar seyahatler ve yoğun hareketli iş temposu sizinle olabilir. Bu sayede geniş olan çevreniz,dost ve arkadaşlarınızın sayısı artabilir.Yeni insanlar tanıyabilir ve yeni ilişkiler kapınızı çalabilir. İlişkilerinizde samimi görülmeye bilirsiniz,çünkü aklınızın bir köşesi hala geçmişteki ilişkinizde olabilir. Yeni yılda kafanızı boşaltmalı ve adı üzerinde geçmişte kalmaktan vazgeçmelisiniz. Sağlık kontrollerinizi düzenli yaptırmalısınız.Yeni yılda sağlık anlamında önemli bir durumunuz görünmeyebilir ama saçlarınızda olan yoğun dökülme sizde kompleks yapabilir. İş hayatınıza gösterdiğiniz özeni aile ve akraba ilişkilerinizde de göstermemeniz nedeniyle zayıflayan bağları yeni yılda sağlamlaştırmanız sizin faydanıza olacaktır.

Zeynep Turan 2023 Yengeç Burcu Yorumları (22 haziran-22 temmuz)
zeynep-turan-yengec-2017-burc-yorumlari

Evcimen kişiliğiniz yeni yılda da sizi eve bağlayabilir. Geçtiğimiz yıl evli olan yengeçler aileleriniz genişletmişti ve yeni yılda da ailenizdeki birey sayısı artabilir. Yeni bir bebek yeni yılda geleceğe daha da umutla ve hayallerle bakmanızı sağlayabilir. Maddi giderlerinizin oldukça artacağı bir yılda olabilirsiniz.Harcamalarınızı akıllıca kısarsanız hem maddi açıdan biraz rahatlayabilir hem de strese girmenize gerek kalmayabilir. Yeni yılda kütüphaneniz zenginleşebilir ve okuma ilginiz yeni yıl ile birlikte katlanarak artabilir. Hayatta alacağınız kararlarda bu yeni bir iş teklifi olabilir, yeni bir yatırım olabilir ,yeni bir ilişki olabilir özellikle yeni yılın ortalarında acele kararlar vermemeli önce ne istediğinize karar vermelisiniz. Burç haritanızda bu yıl sevgi çok önemli yer kaplayabilir. Sevginin gücüne sonsuz inanmalı ve sevginin ruhunuzda yaratacağı olumlu etkileri unutmamalısınız. Sağlığınızda yaşadığınız sorunların ruhunuzu daha fazla yıpratmaması için psikolojik destek almaktan kaçınma malısınız. Unutmayın sizi hiçbir şeyin mutsuz etmesine izin vermemelisiniz. Mutluluk sizi sarabilir ve size ilaç gibi gelebilir.

Zeynep Turan 2023 Aslan Burcu Yorumları(23 temmuz-23 ağustos)
zeynep-turan-aslan-2017-burc-yorumlari

Öğrenci aslan burçları ve yükseleni aslan olan gençler yeni yılda herkes tarafından kendilerine karşı ilgi ve övgünün tavan yaptığı bir yılda olabilirsiniz. Başarı merdivenlerini adım adım çıkacaksınız ve yeni yılda takdir edilmekten yorulabilirsiniz. Ailenizde olan sağlık sorunları sizi yeterince endişenlendirip üzdü. Bu yeni yılda da her şeye rağmen şükür etmenin faydasını görebilirisiniz. Ufak tefek gribal sorunlar dışında sağlık probleminiz görülmeyebilir.Göz sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Etrafınızdakileri mutlu etmek için önce kendinizin mutlu olmasını beklememelisiniz. Mutluluk herkesi saran bir duygu olduğu için bunu yeni yılda oldukça fazla uygulayabilirsiniz. Kendinizle olan sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı yeni yıl ile birlikte geride bırakmalısınız ve olmadığınız biri gibi görünmektense asıl var olan kendinizle yüzleşmeli ve komplekslerinizden arınmalısınız.

Zeynep Turan 2023 Başak Burcu Yorumları (24 ağustos-22 eylül)
zeynep-turan-basak-2017-burc-yorumlari

Her alanda yükselişte olduğunuz bir yılda olabilirsiniz. Yeni ilişkiler,iş hayatında yükseliş,evli olan başak burçları ve yükseleni başak olanlar için evlilik,aile ve akraba ilişkilerinde pekişen bağlar ve daha nicesi yeni yılda sizi bekliyor olabilir. Ekonomik planlar da yeni yılın ilk aylarında bir dalgalanma olabilir dikkat etmeli ve harcama eğiliminizi kontrol altına almalısınız bunun dışında sorunsuz bir yıl sizi bekliyor olabilir. Genel olarak bu yılda ikili iletişimleriniz ile ön planda olabilir ve bu durumun olumlu getirileri hedeflerinizi yükseltebilir. Doğru yerde ve doğru zamanda yapacağınız yatırımlar ile gelecek hayalleriniz büyüyebilir. İkili ilişkilerinizde kendinize güvenmelisiniz.Arkanızdan kuyunuzu kazan ve sizin üzüntünüz ile mutlu olan çevrenizde kendini gizleyen düşmanlarınız yeni yılda size açılan bunca kapıdan,yükselişinizden ve mutluluklarınızdan üzüntü duyabilir ve sizde buna şahitlik edebilirsiniz.

Zeynep Turan 2023 Terazi Burcu Yorumları (23 eylül-23 ekim)
zeynep-turan-terazi-2017-burc-yorumlari

Sağlığınıza gösterdiğiniz hassasiyet yeni yılın ilk gününden itibaren giderek artabilir. Geçen seneden ertelediğiniz sağlık kontrollerinizi yaptırma zamanınız geldi. Mide ve bağırsak sorunlarınız üzerinde daha önemle durmalı ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda kriz anlarını yönetmedeki becerinizin fark edileceği ve kariyer açısından yükselebileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizdeki bağlar ve fikir alışverişleriniz karşılıklı samimiyeti ve güveni arttırabilir ve geleceğe yönelik sağlam dostlukların kurulmasına temel hazırlayabilir. Aile büyüklerinizi ihmal etmemelisiniz. Aramak sormak size bir şey kaybettirmez aksine aradaki bağlarınızı kuvvetlendirir.Sizde bu yılda bunun önemini üzücü neticeler sonunda öğrenebilirsiniz. Ekonomik anlamda birikim yapacağınız bir yıldasınız. Her anlamda tutumluluğunuzun tavan yaptığı bir yıl sizi bekliyor.

Zeynep Turan 2023 Akrep Burcu Yorumları (24 ekim-22 kasım)
zeynep-turan-akrep-2017-burc-yorumlari

İkili ilişkilerde bulunduğunuz konum bu yıl sizi rahatsız edebilir ve var olan ilişkilerinizi sonlandırmak zorunda kalabilirsiniz. Karşıdaki partnerinize olan duygu yoğunluğu gözünüzü kör edip kıskançlıklara neden olabilir.İlişkilerinizden olma sebebiniz de bu olabilir. Birbirinize olan güveni ve sevgiyi tekrar gözden geçirmeli ve emek verdiğiniz şeylerden bu kadar kolay vazgeçmemelisiniz. Sağlığınız yeni yıl ile size olumsuz sürprizler yapabilir. Eklem problemlerinizi mevsimsel ağrılar diye düşünüp geçiştirmemelisiniz. Kendinize dikkat etmeli ve bazı rahatsızlıkları önemseyip önlemini başından almakta yarar görebilirsiniz. Yıl boyunca kendinizi bedene,ruhen ve duygusal anlamda yenileyeceğiniz bir dönemde olabilirsiniz.Kültürel geziler ve yeni arkadaşlıklar gündeminize girebilir.

Zeynep Turan 2023 Yay Burcu Yorumları (23 kasım-21 aralık)
zeynep-turan-yay-2017-burc-yorumlari

İş hayatınızda geçen yıldan üzerinize yapışan yılgınlık ve bıkkınlık duygusu yeni yılda yerini biraz olsun daha az stresli dinamik bir ruha bürünmüş bir iş hayatına bırakabilir. İş yaşamınızda hedeflerinize ait planlamaları yapmak ve harekete geçmek için uygun bir yılın başında olabilirsiniz. İlişkinizde empati kurmaya ihtiyaç duyacağınız bir çok durum ile karşılaşabilirsiniz. Sevgiliniz yada eşiniz ile ortak noktalarınızı arttırmalı ve karşı tarafın isteklerini,mutlu bir gelecek için daha fazla önemsemelisiniz.Hayatınızda köklü değişiklikler yaşayabilir. Aile büyüklerinizi (dede yada büyükanne gibi) ortak bir noktada buluşamadığınız konularda kırabilir ve üzülebilirsiniz. Gönülleri almak için göstereceğiniz çaba size büyüklerinize karşı saygılı konuşmak yada büyükler ile etkili iletişim yolları hakkında çok şey öğretebilir. Beslenmenize dikkat etmeli ve fazla kilo aldığınızı hissettiğiniz anda önlemini almak için beklememelisiniz.

Zeynep Turan 2023 Oğlak Burcu Yorumları (22 aralık-20 ocak)
zeynep-turan-oglak-2017-burc-yorumlari

Yeni yılda gündeminiz fazla kilolarınız olabilir. Geçen yıl kilo vermek için diyet ve spor planlarınızı 2023 ‘ye erteleyen siz şuan bu durumu gözünüzde büyütüyor ve bununla baş edemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bir yandan da kiloların yanı sıra dökülen saçlarınız da sizi aynalara küstürebilir.Yeni yılın ortalarında üzerinizdeki bu rehavetten kurtulabilir ve yaza hazırlıklara spor ve diyeti de ekleyebilirsiniz. İniş ve çıkışlarda olan aşk hayatınız 2023 nin orta ve sonlarına doğru düzene girebilir.İlişkisi olmayan oğlak burcu ve yükseleni oğlak olanlar üzülmeyin yeni yılda ilişkilere açık olduğunuz sürece sizleri bekleyen yeni duygusallıklara yelken açabilirsiniz. Evli oğlaklar ailenize yeni bireylerin katılabileceği bir yıldasınız. Ekonomik harcamalarınıza her zaman dikkat ediyorsunuz bu yıl da bu dikkatiniz ve temkininiz aynen devam edebilir.

Zeynep Turan 2023 Kova Burcu Yorumları (21 ocak-18 şubat)
zeynep-turan-kova-2017-burc-yorumlari

Seçici olmadığınız aşk hayatınızda kısa süreli ilişkilerden hoşlanan kova ve yükseleni kova olanlar yeni yılın ilk aylarında içinde bulunduğunuz kısa ilişkileri sonlandırabilir ve yeni arayışlar içine girebilirsiniz.Yeni yılda aranızın açık olduğu aile büyükleriniz ile arayı toparlamanız için mart nisan ayları güneşin kova burcuna yaklaşmasıyla olumlu neticeler alınabilir.Kullandığınız ve vazgeçmediğiniz kötü alışkanlıklarınız ve önemsemediğiniz etkileri bu yılın sonlarına doğru patlak verebilir. Yaşayabileceğiniz bu sağlık sorunları siz başta olmak üzere ailenizi ve yakınlarınızı üzebilir. Bir an önce kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız. Başladığınız ilişkilerin hep kısa soluklu olmasının nedeni geçmişe takılıp kalmanızdan olabilir. Geçmişe sünger çekip uzun soluklu bir başlangıç yapmak için ilk yapmanız gereken gelecek hayali kurmaktır. Yaşama amacınızın yeni yılda daha da farkına varabilirsiniz.

Zeynep Turan 2023 Balık Burcu Yorumları (19 şubat-20 mart)
zeynep-turan-balik-2017-burc-yorumlari

Duygusal balıklar ve yükseleni balık olanlar bu yeni yıl sizin duygu yoğunluğunuza yoğunluk katabilir.Etrafınızda olan bitene karşı psikolojik hassasiyetinizin en üst seviyede olduğu bir dönemde olabilirsiniz.Bu hassasiyetinizin hayatınızın her anında sizi etkilemesine izin vermemeli ve güçlü adımlar ile iç benliğinizi sağlamlaştırabilirsiniz. Yaşayabileceğiniz sağlık sıkıntıları ilaçla tedavi edilebilir derecede olabilir.Kendinizi önemsemeli ve aşırı fedakarlığın sizden bir şeyler eksilttiğine kanaat getirmelisiniz.Bazı konularda çevrenizin yaptığı olumsuz eleştirilere kulaklarınızı kapa malısınız. Yeni hobiler geliştirebilir ve sosyalleşmek adına size birçok şey katan bir yıl içinde olabilirsiniz.Maddi sıkıntılarınız sizin endişelenmenizi gerektirecek derecede olmayabilir ama gene de temkinli olmakta yarar olabilir.

Zeynep Turan Yorumlarından Derlenmiştir.

2023 Yılı Tüm Astroloji Uzmanlarının Yorumları

Rezzan Kiraz 2023 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Nuray Sayarı 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Susan Miller 2023 Burç Yorumları Analizi ve Gelecek Tahminleri

Tuğçe Işınsu 2023 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

Dinçer Güner 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Zeynep Turan Burç Yorumları 2023 ve Gelecek Tahminleri

Şenay Yangel 2023 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

Su Karakuş 2023 Burç Yorumları ve 2023 Yılı Özel Analizler

Hande Kazanova 2023 Burç Tahminleri ve Yıllık Özet Değerlendirmesi

Hülya Balıkavlayan 2023 Burç Yorumları ve Özel Tahminleri

Öner Döşer 2023 Burç Yorumları ve 2023 Yılı Burç Analizi

Filiz Özkol 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Analizleri

Hakan Kırkoğlu 2023 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri
rezzan-kiraz-koc-burcu-2017-yorumlari

Geçmiş yılı yer yer hayal kırıklıkları ile bitiren koç ve yükseleni koç olanlar yeni yılda umut kapılarınızı kapatmamalısınız. Yeni yıl sizler için hayallerinize çalışarak ulaşacağınız bir yıl olabilir. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların temelinde ne olduğunu keşfedeceğiniz bir yıl sizleri bekliyor olabilir. İç sesinize kulak vermelisiniz. Geçmişte yaşanan ilişkilerdeki güvensizlik duygunuz sizi ve çevrenizdeki insanları oldukça fazla etkilemiş olabilir. Belki de yeni yılın sizlere en büyük faydası kendinizi daha iyi tanımanız olabilir. 2023 yılının sonlarına doğru iç sorunlarınızın çözümlendiği,ikili ilişkilerde güven sorununun yaşanmadığı sağlam ve sevgi dolu birliktelikler yaşayabilirsiniz. Yeni yıl ortalarında artan seyahatleriniz tüm enerjinizi tüketebilir. Hareketli bir iş temposunun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Zaman zaman vitamin takviyelerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Nuray Sayarı 2023 Boğa Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-boga-burcu-2017-yorumlari

Sevgi ile dolup taşan bir yılı geride bıraktınız. Bu nedenle yeni yıldan beklentileriniz diğer burçlara nazaran her zaman fazla olabilir. Yeni ilk aylarında iş hayatınız da hareketli günler yaşayabilir ve stres altında kalabilirsiniz. Boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar iş ortamlarında yaşanabilecek rekabet sizleri ısrarcı ve istekli olmanız şartıyla yukarı taşıyabilir. Maddi konularda gezegenlerin yaymış olduğu enerji sizde olumlu yansımalar yapabilir ve kazanç kapılarınız sonuna kadar açılabilir. Yeni yıl ortalarında artan harcamalarınız sizi biraz gerse de maddi açıdan sorunsuz bir yıl sizleri bekliyor olabilir. Bu yılsonunda geri dönüp baktığınızda kendinizi yeniden keşfettiğinizi ve pozitif düşüncenin hayatınızı nasıl etkilediğini görüp şaşırabilirsiniz.

Nuray Sayarı 2023 İkizler Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-ikizler-burcu-2017-yorumlari

Geçmişte yaşanan ve söylemeye dahi çekindiğiniz durumları artık gizlemekten halı altı yapmaktan vazgeçmelisiniz. Bu durumun sizde yarattığı huzursuzluk siz geçmişinizi kabullenmedikçe yeni yılda da devam edebilir. Yeni yılın size en büyük getirisi geçmişinizi kabullenmeniz ve kırgın olduğunuz arkadaşlarınızla barış sağlamanız olabilir. Harcamalarınızı her zaman kontrol altında tutmalısınız. Lakin yeni yılda hiç olmadığı kadar çevrenize harcama yapabilirsiniz. Evli olan ikizler burcu ve yükseleni ikizler olanlar sizler için eşinizin ve ailenizin kıymetini daha iyi anlayacağınız bir yıl olabilir. Evli olanlar ailelerine, ilişkisi olanlar partnerlerine daha fazla zaman ayırabilirler.Bu yeni yılın ortalarında ufak sağlık sorunları yaşanabilir ve endişelenebilirsiniz. Yinede kontrolü elden bırakmamalısınız.

Nuray Sayarı 2023 Yengeç Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-yengec-burcu-2017-yorumlari

Sizin için önemli olan kavramlar yeni yılda değişkenlik gösterebilir. Hayatınızdaki öncelikler değişebilir. Aileniz sizin için her şeyden önce gelirken hayatınıza giren yeni bir kişi birden bire hayatınızın merkezine oturabilir. Evli olan yengeç burçları için bu bir bebek de olabilir. Yıl ortalarında seyahatleriniz ve iş temponuz artabilir. Yoğun iş akışının kendinizde ve sevdiklerinize ayırdığınız zamandan çalması sorunlar yaratabilir. Son aylara doğru her zaman sağlığınıza gösterdiğiniz önemin sizi hastalıklardan koruduğunu ve hastalıklara karşı tedbir sağladığını görebilirsiniz. 2023 a işsiz giren yengeç burçları için umut kapıları sonuna kadar açık olmalı çünkü yeni yıl sizler için yeni bir iş anlamına da gelebilir.

Nuray Sayarı 2023 Aslan Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-aslan-burcu-2017-yorumlari

Aileniz için yaptığınız fedakarlıkların yeni yılda size vefa ve sevgi olarak döndüğünü görebilirsiniz. Bir türlü tam anlamıyla hissedemediğiniz içi huzurunuza yeni yılın ortalarına doğru ulaşabilir ve manevi yönünüzün eksiklerini tamamlama çabası içerisine de girebilirsiniz. Karakterinizde sevmediğiniz yönlerinizi törpülemeniz ikili ilişkileriniz, aile hayatınızda ve sosyal yaşamınızda olumlu etkiler ile size geri dönüşler yapabilir. 2023 da özellikle öğrenci aslan burcu ve yükseleni aslan olanlar sağlığınız açısından gözlerinize dikkat etmelisiniz. Bu yıl göz sağlığınız aşırı çalışmaktan sizi zorlayabilir. En ufak bir şikayetinizi yok saymamanız tavsiye edilir.

Nuray Sayarı 2023 Başak Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-basak-burcu-2017-yorumlari

Geçen sene üzerinde durmadığınız konular yeniden önem kazanabilir ve sizin için sorun haline gelebilir. İkili ilişkilerinizde fevri çıkışlarınız sizi karşı tarafın gözünde olmayı istemeyeceğiniz bir duruma sokabilir. Sorunlarınızı susarak tavır koyarak değil konuşarak halletmelisiniz. Yeni yılın ilk çeyreğinde ilişkilerinizde sorunlar görülebilir. Ama unutmayın her sıkıntınız bu yeni yılda düzgün iletişimle aşılabilir. Maddi konularda kontrollü olmayı yeni yılda da elden bırakmayabilirsiniz. Kazançlı yatırımlar yeni iş imkanları başak burcu ve yükseleni başak olanların kapısını çalabilir. İş hayatınızdaki yoğunluk nedeniyle bedensel sağlık sorunlarınız görülebilir. Özellikle eklem ve omurga problemlerininiz önemsemeli ve hemen doktora başvurmalısınız.

Nuray Sayarı 2023 Terazi Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-terazi-burcu-2017-yorumlari

Dost sandığınız kişiler ile aranızın bozulabileceği ve düşmanlarınızın gizli kalmayıp ortaya çıktığı bir yeni yılda olabilirsiniz. Bunun aksine yeni dostluklar da hayatınıza girebilir. Dost ve düşmanı ayırt edebileceğiniz bu yeni yılda dostluk ve arkadaşlık adına geçmişte ektiklerinizi biçebilirsiniz. Tüm bir yıl aşk ve aile hayatınız geçen yıla nazaran daha olumlu olabilir. Evli olan terazi burcu ve yükseleni terazi olanlar birkaç sorunu daha aştıktan sonra bebek kararına varabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili hedefleriniz ve yeni yılda kariyer anlamında hayallerinizde ısrarcı olmanız durumunda bu hayalleriniz sizi istediğiniz noktaya ve sonrada zirveye taşıyabilir. Sağlık anlamında bir takım kontrollerden geçebilirisiniz. Fakat ilk önceliğiniz fazla kilolardan kurtulmak olabilir.

Nuray Sayarı 2023 Akrep Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-akrep-burcu-2017-yorumlari

İş hayatınız yeni yılda siz akrep burcu ve yükseleni akrep olanları en çok etkileyen tarafınız olabilir. Ortak bir iş yaptığınız kişiler ile ortak noktada kararlar alamadığınız da ısrarcı olmamalı ve yapmak istediğiniz iş planlarınızda kendi başınıza yol almayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda aldığınız kararlarda kendinize güvenmeli ve cesur adımlar ile ilerlemeniz gereken bir yılda olabilirsiniz. Hayatınızda sosyal anlamda ve birçok alanda ani kararlar ile hareket etmemeli ve sizi olumsuz etkileyebilecek alışkanlıklarınızı değiştirme yoluna girebilirsiniz. Yeni yılın orta ve sonlarına doğru Mide rahatsızlıkları, hazımsızlık problemleri ve cinsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni yıl size kendi başınıza önemli kararlarınızı kendiniz verebileceğiniz sürece mutluluk ve refahı getirebilir.

Nuray Sayarı 2023 Yay Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-yay-burcu-2017-yorumlari

Ailenizle daha da bütünleşeceğiniz en ufak bir sorunu dahi birlik ve beraberliğin gücü ile aşabileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Hedeflerinizin ve hayallerinizin büyüdüğü, gelecek beklentinizin arttığı yeni yılın ortalarında açık olan akraba ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yeni yıl size yeni dostlar kazandırabilir aynı zamanda var olan arkadaşlıklarınızı da dostluğa çevirebilir. 2023 ortalarına doğru seyahat planlarınız artabilir. Bu durum sizi bedenen yorsa da yineden vazgeçemeyeceğiniz bir durum olabilir. Yoğun iş temponuza ayak uydurmak için vitamin takviyesi alabilirsiniz. Fazla kilolar sizin de sorununuz haline gelebilir. Bu durum ruhsal ve sosyal hayatınız başta olmak üzere sizi olumsuz etkileyebilir. Bu konuda acilen destek almalı ve bu durumun sorun yaratmasını engellemelisiniz.

Nuray Sayarı 2023 Oğlak Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-oglak-burcu-2017-yorumlari

Yeni yılın başından ortalarına kadar sürecek olan iş hayatınızdaki yüksek tempolu koşturmaca siz oğlak burcu ve yükseleni oğlak olanları uzun sayılabilecek stresli bir döngü içine sokabilir. Maddi konularda sıkıntı yaşamayacağınız bunun üzerine birde tasarrufunuzu arttırabileceğiniz bir döneme giriş yapmış olabilirsiniz. Evli olan oğlak ve yükseleni oğlak olanlar önceliklerinizin değişeceği ve rasyonel kararlar alacağınız bir yılda olabilirsiniz. Yeni yıl genelinde geçen seneden bu yana artan kilolarınız bir önlem almadığınız sürece size sorun yaratabilir. Zaman zaman enerji düşüklüğü konsantre olamama gibi durumlar yaşanabilir. Kendinize vakit ayırmalı ve dinlenmelisiniz. İlişkisi olmayan oğlaklar yeni ilişkilere ve yeni iş imkanlarına adım atabilir ve kendilerini daha önce hiç olmadığı kadar düzenli bir hayatın içinde bulabilirler.

Nuray Sayarı 2023 Kova Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-kova-burcu-2017-yorumlari

İlişkilerinizdeki ve fikirlerinizdeki dalgalanma bu yılda da sizinle birlikte olabilir. Zihnen yorulmuş olarak yeni yıla girebilirsiniz fakat hiçbir zaman umut ve dilek kapılarınızı kapatmamalısınız. Hayatınızda hiç olmadığı kadar şükre başvuracağınız ruhunuzun açlığını bu şekilde tamamlayacağınız bir yılda olabilirsiniz. Manevi anlamda hayatınızdaki bir çok kötü gidişata dur diyebilirsiniz. Yeni yılın ortalarına doğru kopuk olan arkadaş bağlarınız birleşebilir ve hatta kopmamak üzere sağlamlaşabilir. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerden ve uzak akrabalardan güzel haberler alabilirsiniz. Yıl genelinde ufak sağlık sorunları yaşayabilir ve enerjinizin düştüğü hissine kapılabilirsiniz. Her durumda olumlu düşünerek pozitif enerjiyi kendinize çekebilirsiniz.

Nuray Sayarı 2023 Balık Burcu Yorumları
rezzan-kiraz-balik-burcu-2017-yorumlari

Yeni yılda balık burçları ve yükseleni balık olanlar sevdikleri kişiler için bu sevgili, eş yada çocuk olabilir tüm bu insanlar için devamlı bir merak veya özlem içerisinde olabilirler. İç seslerine kulak verdikleri , kendi benliklerini dinledikleri, zaman zaman yalnızlığı dost edindikleri bir yıl içerisinde olabilirler. Gelecekle ilgili umutlarınızın evrene heyecanın yanı sıra endişe ile sunulduğu görülebilir. Duygusal balıklar ve yükseleni balık olanlar, bu yönünüzün oldukça ağır bastığı en ufak bir durumda kendinizi ağlarken bulabileceğiniz, duygularınızı en uçlarda yaşayacağınız bir yılda olabilirsiniz. Maddi konularda tutumunuz bu yılda devam etmekte olsa da gereksiz endişeler ile kendinizi huzursuz edebilirsiniz. Kariyer yolculuğunuz alacağınız her karara duygusallığınızı karıştırmanızdan dolayı yarıda kalabilir. İş ile ilgili konularda kalbinize göre değil mantığınıza göre adımlar atarsanız daha başarılı olabilirsiniz. Geçtiğimiz senelerde ağır sağlık sorunları yaşamış olan balıklar kontrollerinizi aksatmamalısınız.

Nuray Sayarı Yorumlarından Derlenmiştir.

2023 Yılı Tüm Astroloji Uzmanlarının Yorumları

Rezzan Kiraz 2023 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Nuray Sayarı 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Susan Miller 2023 Burç Yorumları Analizi ve Gelecek Tahminleri

Tuğçe Işınsu 2023 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

Dinçer Güner 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

Zeynep Turan Burç Yorumları 2023 ve Gelecek Tahminleri

Şenay Yangel 2023 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

Su Karakuş 2023 Burç Yorumları ve 2023 Yılı Özel Analizler

Hande Kazanova 2023 Burç Tahminleri ve Yıllık Özet Değerlendirmesi

Hülya Balıkavlayan 2023 Burç Yorumları ve Özel Tahminleri

Öner Döşer 2023 Burç Yorumları ve 2023 Yılı Burç Analizi

Filiz Özkol 2023 Burç Yorumları ve Gelecek Analizleri

Hakan Kırkoğlu 2023 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

Yorumlar
  1. Arzu dedi ki:

    Teşekkürler… Güzel yorumlar