Online Kafa Topu Hilesi (Havada Hızlı Aşırtma Vuruş %100 Gol)

  Online Kafa Topu Artık Milyonlarca Kişinin Cep Telefonunda Yüklü. Kimi Zaman Eğlendiren Kimi Zaman Sinirlendiren Bir Oyun. Fakat Bağımlılık Yapmakta. Sizler İçin İndirme Rekorları Kıran Online Kafa Topu Oyununu İnceledik. Online Kafa Topu Hileleri Nasıl Oynanacağı ve Tüm Ayrıntıları ile Haberimizde…

  Online Kafa Topu oynayanların sayısı git gide artmakta. Ödülleri de bir o kadar çekici olmaya başladı. Online Kafa Topu oynamak gün geçtikçe tecrübe istiyor. Puanınız arttıkça daha güçlü rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Google Play’den Online Kafa Topunu indiren sayısı 1 Milyonu geçti. Sadece Türkiye değil tüm dünyada online oynanan bir oyun haline geldi.

  Online Kafa Topu’nda her zaman kazanabilir misiniz? Hedefiniz yükselmek ve büyük ödüllere ulaşmak ise kesinlikle aşırtma vuruşu iyi bilmeniz gerekiyor. Aslında bu Online Kafa Topu Hilesi sayılabilir. Çünkü bu vuruşu karşı tarafın kurtarması çok zor. Online Kafa Topu oyununda bu vuruş taktiği ile rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz.

  Online Kafa Topu Hilesi Aşırtma Vuruş:

  Bu vuruş aslında rakibi kesinlikle zorlayan ve %100 neredeyse gol olan bir vuruş. Öncelikle topu havada üst bölüme çarptırmak gerekiyor. Yukarı doğru düz kafa vurun. sonrasında zıplarken hafif ileri geri tuşlarına basın. Topu kafanın alnı ile gelecek şekilde vurduğunuzda hem top çok hızlı gidecektir hemde aşırtma olacaktır ve rakip bunu karşılayamayacaktır.

  Online Kafa Topu Taktikleri:

  1 Taktik : Online Kafa Topu oyuncuları kendilerine bir çok taktik geliştirmektedir. Nedeyse herkesin ayrı bir oynayış şekli var.Fakat öncelikle ilk hamleye çok dikkat edilmeli. İlk hamleyi devamli rakibin üzerine giderek yapın. İlk vuruş düdüğü ile birlikte topa doğru gidin. önce zıplamadan ilerleyebilirsiniz sonrasında ise rakip darbeyi vurduysa kesinlikle zıplamalısınız. Bu sayede gol yemez gol atarsınız.

  2 Taktik : Bu taktikte ise rakip süper güçlerini kullanıyorsa karşılık vermeniz gerekiyor. Açıklamak gerekirse Rakip sizi dondurdu ise kale ye yakınsanız kalenizi küçültebilirsiniz yada clon kaleci seçeneğinizi kullanabilirsiniz. Rakip Kaleyi büyülttü ise siz rakibi dondurabilir topu dondurabilir yada kaleyi küçült süper gücünü kullanabilirsiniz. Rakip Clon Kaleciyi kullanıyorsa sizde kaleyi büyültebilir yada gol yememek için Clon kaleci durumuna geçebilirsiniz. Size tavsiye edeceğiğim 3 süper güç ise Buzlanma, Büyük Kale ve Klon Kaleci Süper güçleridir.
  online-kafa-topu-super-guc
  online-kafa-topu-taktik

  Online Kafa Topu Çark Hilesi:

  Online Kafa Topu’nda 2016 dan sonra gelen yeni bir özellik ise çark çevirme özelliği genellikle 7 saatte bir çark çevirme hakkınız var. Ayrıca Reklam izleyerek size 1 çevirme hakkı daha verilmekte. Ayrıca 50 Elmas karşılında Özel Çarkı çevirebilirsiniz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı. Fakat maalesef çark hileli. Bir çok yaptığımız denemede hep ya en düşük altın yada vuruş hediyeleri gelmekte. Özel Çarkta bile maalesef hile mevcut ve hep en düşük rakamlar yada malzemeler gelmekte.
  online-kafa-topu-cark1

  Fakat çark çevirme ne kadar hileli olsa da çarkı çevirdiğiniz bölümü en yüksek altın rakamında tutup çarkı 2 tur atacak orta hızda çevirirseniz daha yüksek oran ve yüksek elmas miktarı gelmesi ihtimali yükseliyor. Fakat en başında da dediğiniz gibi çarkta kesinlikle hile var.

  Online Kafa Topu Ödülleri:

  Online Kafa Topu oyununda her cuma yeni bir sezon başlıyor. Her sezonun farklı bir hediyesi olmakta. Ortalama hediyelerin parasal miktarı 500 TL ile 1000 TL arasında değişmekte. Genellikle Drone, PS4 , hediye çeki gibi ödüller verilmekte.

  Online Kafa Topu Şifre Öğrenme:
  online-kafa-topu-hilesi

  İlk zamanlarda bir çok kullanıcı Online Kafa Topu şifresini bilmiyordu. Fakat son güncellemelerden sonra şifrenizi kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz. Şifremi unuttum kısmından girmiş olduğunuz mail adresinizi yazarsanız şifreniz mail adresinize geliyor. Şifrenizi oyunda iken öğrenmek istiyorsanız ise ayarlar kısmından hesabım bölümüne tıklarsanız şifrenizi görebilirsiniz.

  Yorumlar
  1. Yusuf dadak dedi ki:

   Güzel

  2. Dogusovam dedi ki:

   kafa topu online apk sen $ görev Teri çark initiative beş the most important thing to say that the first time since the beginning of the beginning of the beginning to end of the beginning to end of this year to the beginning of the most important thing

   Optimized with PageSpeed Ninja