Hayatın İçinden Haberler…

Özel Harekat Polisi Maaşları, Özel Harekat Polisi Nasıl Olunur?

Özel Harekat Polisi Maaşı Ne Kadar? Özel Harekat Polisi (PÖH) Nasıl Olunur? PÖH Maaşları ? Günümüzün En Gururlu Şerefli Mesleklerinden Özel Harekat Polisliği Hakkında Tüm Ayrıntılar Haberimizde…

Özel Harekat Polisi Maaşları, Özel Harekat Polisi Nasıl Olunur?
6.687
02 Kasım 2016 - 22:49

Özel Harekat Polisi (PÖH) olmak hem maddi hemde manevi olarak sizi mutlu ve huzurlu edecektir. Bir yadan vatanınızı korumak bir yandan bir çok polis imkanından yararlanmak. Devlet memurluğu ve vatana sahip çıkan fertlerden biri olmak. Türkiye’nin toprak bütünlüğünü korumak ve adaleti sağlamak. Bunların hepsi Özel Harekat Polisi en önemli görevlerinden. Gerekirse En büyük ödül olan Şehitlik mertebesi…Özel Harekat Polisi teröristlerin ve ülkemiz üzerinde oyun oynamak isteyenlerin korkulu rüyasıdır.
Özel Harekat Polisi-maaslari-2

Özel Harekat Polisi Maaşları:

Özel hareket polisleri 2016 yılı itibariyle 3450 TL maaş almaktadır. Batıda görev yapan bir özel hareket polisi 3450 TL + 500 TL gibi bir fark almaktadır ve toplamda 4.000 TL civarına gelen bir maaşı vardır. Tabi ki bu maaş yeni  Özel Harekat Polisi olanlar için geçerlidir. Doğu da görev yapan Özel Harekat Polisleri ise 3450 TL+ 2000 TL civarında da ek ücret alırlar. Ortalama 5.500 TL civarında bir ücret almaktadır. Fakat kıdemli Özel Harekat Polislerinin maaşları ise 7.000 TL civarına kadar yükselmektedir.

Özel Harekat Polisi (PÖH) 2017 Maaşları ise ortalama %10 ile %12 civarında bir zam alması bekleniyor. 2017 de Özel Harekat Polisleri batı görevinde ortalama 4.500 TL ,Doğu görevinde ise ortalama 6.100 TL civarında maaş alacaklardır…
Özel Harekat Polisi-maaslari

Özel Harekat Polisi Nasıl Olunur?

Özel Harekat Polisleri (PÖH) olmak için ilk önce Polis Akademisine girmeniz ve başarılı olmanız gerekmektedir. Ortalama 16 haftalık bir eğitim sürecini başarıyla geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca bir çok konuda fiziksel ve zihinsel olarak testten geçirilerek başarılı olmanız durumunda Özel Harekat Polisi olmaya hak kazanırsınız.


EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Bilgi ve Reklam Çalışması İçin : korkmazhaber34@gmail.com Adresi ile iletişime Geçebilirsiniz. Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free