Hayatın İçinden Haberler…

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Ne Zaman ve Hangi Kanalda Başlıyor

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Ne Zaman Başlıyor ? Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Hangi Kanalda? Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Yeni Sezondaki Sürprizler Neler? Tüm Ayrıntılar Haberimizde…

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Ne Zaman ve Hangi Kanalda Başlıyor
6.262
23 Ağustos 2016 - 14:32

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel Program sunucuları Seda Sayan ile Uğur Arslan yeni kanalında yeni sezona merhaba diyecek. Seda Sayan ile Evleneceksen Gel evlilik programı yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yapımcılar tarafından bir çok sürprizinde ekleneceği belirtildi. Seda Sayan ve Uğur Arslan ise Yaptığı açıklamada güzel bir sezon olacağını izleyicilerine çok eğlenceli zamanlar geçirteceklerini belirttiler.

Evleneceksen Gel Başlama tarihi  29 Ağustos 2016 Pazartesi günü yeni sezonu yayınlanmaya başlayacak. Yine canlı yayınlanacak olan Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programı birbirinden ilginç evlenmek isteyen konukları ile kimi zaman hüzünlendirecek kimi zaman sizlere kahkahalar attıracak.

Evlenmek isteyen genç yaşlı 7 den 70 e herkesi evlendirecekler… Seda sayan locasında bulunan ve evlenme adaylarından Solmaz Hanımda yeni sezonda yine Seda Sayan ile Evleneceksen Gel programında yer alacak.

Seda Sayan ile Evleneceksen Gel her gün saat 15:00 başlayacak.


Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free