Hayatın İçinden Haberler…

Sigara Çay Kahve Diş Lekelerine Doğal ve Kesin Çözüm

Çay Kahve Sigara … Ülkemizdeki her insan bu 3 lüden birini kullanmakta… Fakat sigara kahve ve çay dişleri sarartmakta ve çok kötü bir görüntü oluşturmakta… Bu 3 lüden vazgeçemediğimize göre doğal yöntemlerle bunlarla savaşabiliriz… Evde kolaylıkla yapabileceğiniz dişleri beyazlatma ve sarılıklardan kurtarma yöntemleri…

Sigara Çay Kahve Diş Lekelerine Doğal ve Kesin Çözüm
49.966
09 Mart 2016 - 8:42

Günümüzde Sigara Çay Kahve her insanın vazgeçilmez içeceklerinde. Ülkemizde 11 Milyon civarında sigara kullanan olduğunu düşünürsek ve Sigaranın dişleri sararttığı kaçınılmaz bir gerçek.
Sadece sigara değil çay ve kahvede dişlerde sararma ve matlaşma yapmakta. Birde diş yapınız genetik olarak sağlam değilse çok kötü bir görüntü ortaya çıkmakta.

Bunu gidermek için bazı diş macunları ve diş parlatıcıları mevcut. Fakat bunlarda diş etinize zarar vermekte. Hele ki diş parlatıcı tozlar. Diş parlatıcı tozlar fazla kullanımda diş etini incelttiği ve dişlerin köklerinin zayıflattığı bilimsel bir gerçek olarak kaşımıza çıkıyor. Gelelim dişlerinizi doğal yöntemler ile sigara çay ve kahve lekelerinden nasıl temizleyip patlak hale getirme yöntemlerine…
Fakat doğal yöntemleri yine hayatımızı kolaylaştırıyor. Mesela sigara çay kahve lekeleri yok etmede kullanabileceğiniz en kolay yöntem portakal kabuğu. Günde 2 kez portakal kabuğunun beyaz kısmını dişlerinize sürünüz. ve 1 haftalık uygulama sonunda sigara çay ve kahvenin dişinizde oluşturduğu lekelerden kurtulduğunuzu göreceksiniz.


Özellikle sigaranın dişte bıraktığı lekeleri en iyi temizleme yöntemi ise ;1 çay kaşığı karbonat ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile yarım limonu sıkıp karıştırın ve bunu haftada 2 kez uygulayın. Dişlerinizdeki sigara lekelerinin yok olduğu göreceksiniz.Ayrıca ağız ve dil temizliğine de faydalı olacaktır.


Dişleri beyazlatmada ki en önemli doğal yöntemlerden biride ada çayıdır. Bir çorba kaşığı Ada çayı ile bir çorba kaşığı karbonatı karıştırıp içine de biraz tarçın ekleyip 1 hafta boyunca dişinize firça ile uygulayın. Sadece 7 günde dişlerinizde ki kahve ve çay lekelerinin gittiğini ve dişlerinizin patlak ve beyazlamış olduğunu göreceksiniz…Sigara lekelerine en doğal çözümlerden biride tuzdur. Ayrıca diş çürüklerini önlemede de önemli bir payı vardır. Bir kaşık tuz ile bir kaşık sirkeyi karıştırın ve dişlerinize 2 günde bir uygulayın. Dişlerinizdeki sigara sarılıkların dan kurtulduğunuzu göreceksiniz…

Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.

saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free