Hayatın İçinden Haberler…

Ücretsiz Autocad Benzeri Mimari Çizim Programları(Autocad Alternatifleri)

Autocad Alternatifi Ücretsiz Yazılımlar, Autocad Benzeri Çizim Yazılımları, Mimarlar İçin Ücretsiz Çizim Yazılımları

Ücretsiz Autocad Benzeri Mimari Çizim Programları(Autocad Alternatifleri)
18.897
05 Ekim 2017 - 14:33

Günümüzde Autocad yazılımı Mimarlık çizimleri için tekel olmuş durumda. Fakat aslında Autocad yazılımının kullandığı dwg dosyaları Autocad ‘a ait bir dosya değil. Günümüzde ücretli ücretsiz bir çok autocad alternatifi çizim programı bulunmakta. Bu yazılımlar Autocad kadar yetenekli ve iş görebilmekte. Tabi ki Autocad yazılımını küçümseyemeyiz fakat küçük ve orta ölçekteki projelerde aşağıdaki ücretsiz çizim programları işinizi rahatlıkla görecektir.

Aşağıdaki listede Draftsigth kesinlikle işinizi görecektir. Diğer yazılımlarda draftsigth kadar başarılıdır.

DraftSight Çizim Programı


3DS yazılımın ürettiği DraftSight Autocad tekeline karşı çıkarılmış ücretsiz bir yazılım. DraftSight Türkiye’de çok fazla kullanılmakta. Kullanım açısından da hiç zorluk çıkartmamakta ve Autocad ile açtığınız tüm dwg ve dwf dosyalarını açabilmekte. Neredeyse menülerine kadar aynı görüntüye sahiptir. Tamamen ücretsiz bir cad yazılımıdır.

>>DraftSight Yazılımı 32 Bit & 64 Bit İndir


LibreCAD Çizim Programı

LibreCAD aslında 2010 yılından beri var olan bir çizim yazılım. Autocad ve DraftSight kadar olmasa da küçük ve orta ölçekli projelerde işinizi görebilecek bir yazılımdır. Kullanımı kolaydır ve Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Dwg ve Dwf dosyalarını sorunsuz olarak açabilmektedir.Tamamen ücretsiz bir cad yazılımıdır.

>>LibreCAD 32 Bit & 64 Bit İndir


A9CAD Mimari Çizim Programı

Autocad için küçük ve orta ölçekli mimari projelerde kullanabileceğiniz bir diğer ücretsiz çizim yazılımı. Son derece kullanışlı ve kolay. Hızlı bir şekilde autoCAD projeleriniz üzerinden değişiklik yapabilir ve yeniden oluşturabilirsiniz. Son dönemlerde Türkiye’dede çok kullanılması nedeniyle Türkçe dil desteği de gelme ihtimali bulunmakta.

>>A9CAD 32 Bit & 64 Bit İndir


 

 

 


Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

web counter free