Veet Tüy Dökücü Krem Fiyatı 2024 , Veet Tüy Dökücü Krem Kullananlar ve Yorumları

Veet Tüy Dökücü Krem Nedir?

Veet tüy dökücü krem nedir? Veet tüy dökücü krem, vücudun belirli bölgelerindeki kılların dökülmesi için kullanılmaktadır. Kollar, bacaklar, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi alanlarda bulunan kılların giderilmesi zor ve zahmetli bir iştir. Veet tüy dökücü krem ile bu sorun kısa sürede çözülmektedir.

Veet tüy dökücü krem kimyasal bir epilasyon ürünüdür. Kılların yapılarının yumuşamasını sağlayan aktif maddeler içermektedir. Ürün kolay bir uygulamaya sahiptir. Ayrıca işlem sonrasında kılların ve Veet tüy dökücü krem kalıntılarının vücuttan temizlenmesi oldukça kolaydır. Google üzerinde istenmeyen Tüyleri Dökmek ve Yok etmek için Kullanılan Veet Tüy Dökücü Krem Fiyatı Nedir, Veet Tüy Dökücü Krem Ne Kadar, Veet Tüy Dökücü Krem Ne İşe Yarar, Veet Tüy Dökücü Krem İşe Yarıyor mu, Veet Tüy Dökücü Krem Ne İçin Kullanılır, Veet Tüy Dökücü Krem Kullananlar ve Yorumları, Veet Tüy Dökücü Krem Sgk Karşılıyor mu? Gibi Bir çok soru mevcut.

veet-tuy-dokucu-krem-tuy-koklerini-yok-edermi

Veet Tüy Dökücü Krem Ne İçin Kullanılır?

Veet tüy dökücü krem ne için kullanılır? Veet tüy dökücü krem, vücuttaki istenmeyen kıllardan kurtulmak için kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar bacaklarda, kollarda ve bikini bölgesinde bulunan kıllardan rahatsız olurlar. Bu kıllardan kurtulmak için pek çok yol bulunmaktadır. Ancak bu yolların birçoğu maliyetli ve acılı işlemlerdir.

Veet tüy dökücü krem, uygun maliyetli bir üründür. Bir kez alınan ürün uzun süre kullanılabilmektedir. Bu da tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda Veet tüy dökücü krem kullanıldığı bölgede herhangi bir acıya neden olmamaktadır. İçeriğindeki maddeler sayesinde uygulanan bölgedeki kılların kısa sürede dökülmesini sağlar. Bu işlem uygulamada ya da temizlenme sırasında herhangi bir acıya neden olmamaktadır.

Veet tüy dökücü krem pek çok çeşide sahiptir. Vücudun neredeyse her alanındaki kılların dökülmesi için kullanılabilir. Yüz için, bikini bölgesi ve bacaklar için ayrı ürünler bulunur. Aynı zamanda her cilt tipine uygun olacak şekilde içeriğe sahip Veet tüy dökücü krem ürünleri de bulunmaktadır. Hassas ciltlerin uygulama sırasında tahriş olmaması için özellikle tasarlanan ürünleri de vardır.

Veet tüy dökücü krem aynı zamanda pek çok kullanım şekline sahiptir. Ürünün duşta kullanılan, normal tüplü, sprey kullanım ya da yüz için özel kullanım olmak üzere türleri bulunmaktadır. Kullanıcılar istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün seçebilirler.

Veet Tüy Dökücü Krem İçeriği Nedir?

Veet tüy dökücü krem içeriği nedir? Herhangi bir Veet tüy dökücü krem içeriğindeki ana unsurlar aynıdır. Ürün aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

 • Üre: Dermisin hücrelerine derinlemesine nüfuz edebilen ve onu gerekli nemle doyurabilen doğal kökenli nemlendiricilerden biridir. Cildi iyi yumuşatır ve koruyucu özelliklerini geliştirir.
 • Veet tüy dökücü krem temel bileşeni olan potasyum tiyoglikolat: Yapısını yumuşatmakla birlikte kıl proteinlerini parçalamaktan sorumludur. Etkisi nedeniyle kıllar ölmeye ve dökülmeye başlar.
 • Kalsiyum hidroksit: Koruyucu olarak kabul edilen, Veet tüy dökücü krem pH’ını düzenleyen bir alkali bileşendir.
 • Yumuşatıcı olarak kullanılan pudra: Nemin emilmesinden sorumludur ve cilt tahrişi sürecini önler.
 • Nemlendirici rolü oynayan gliserin: Bu madde kozmetik ürünlerde çok sık bulunur.
 • Aynı zamanda Veet tüy dökücü krem içerisinde nemlendirici olan sobitola da bulunmaktadır.

Yukarıdaki bileşenlere ek olarak, Veet tüy dökücü krem bileşimi çeşitli koyulaştırıcılar, koruyucular ve kokular ile tamamlanmaktadır. Her Veet ürünü, belirli bir cilt veya eylem için tasarlanmış kendi yardımcı elemanını içerir. Örneğin, hassas bir deri için, E grubu vitaminleri ile birlikte aloe vera suyu içeren bir Veet tüy dökücü krem ​​bulunmaktadır. Bu tür elementler, derinin koruyucu özelliklerini arttırır.

Kuru deri sahipleri için, karite yağı ile birlikte zambak özü içeren bir ürün uygundur. Cilde beslenme ve nem sağlarlar, vücuttaki kıl tabakasının ortadan kaldırılmasından sonra sıklıkla kendilerini hissettiren kuruluk, pullanma görünümünü önlerler. Normal deri için nilüfer sütü ve yasemin özü bileşimi kullanılır.

veet-tuy-dokucu-kremnasil-kullanilir

Veet Tüy Dökücü Krem Yan Etkileri

Veet tüy dökücü krem yan etkileri oldukça az olan bir üründür. Ürün kullanım talimatlarına bire bir uyarak uygulandığında herhangi bir yan etki ya da tahrişe neden olmamaktadır. Veet tüy dökücü krem, güçlü bir üründür. Cilt üzerinde önerilen süreden daha fazla tutulması ciltte kızarıklıklara neden olabilmektedir.

Kullanıcıların ürünü kullanmadan önce iç kollarında ürünü test etmeleri gerekmektedir. İstenen bölgeye küçük bir miktar Veet tüy dökücü krem uygulanmalıdır. Uygulama sonrası ürün tavsiye edilen süre boyunca bölgede bekletilmeli ve daha sonra temizlenmelidir. Herhangi bir kızarıklık, kaşıntı, şişlik gibi bir durumda ürünün kullanılması önerilmemektedir. Bu tür yan etkiler veren kişinin ürüne alerjisi bulunmaktadır.

veet-tuy-dokucu-krem-fiyati

Veet Tüy Dökücü Krem Faydaları

Veet tüy dökücü krem, bikini bölgesi ve vücudun diğer bölgelerinin kıllarının giderilmesi için kullanılmaktadır. Diğer epilasyon yöntemlerine kıyasla çok sayıda fayda sağlamaktadır. İstenmeyen tüyleri gidermek için Veet tüy dökücü krem faydaları şunları içerir:

 • Epilasyondan ağrısızdır. Ağda bantları veya epilatör kullanmanın aksine rahatsızlığa neden olan hoş olmayan hislere neden olmamaktadır.
 • Ürün cildi nazikçe temizler. Jilet kullanımına genellikle derinin kesilmesi, tahriş veya deri dökülmesi eşlik eder. Kullanım talimatlarında belirtilen kurallara uyulduğunda Veet tüy dökücü krem ​​kullanımı güvenlidir.
 • Kremin yan etkisi yoktur. Veet tüy dökücü krem kullandıktan sonra yan etki gösteren kişiler bulunmaktadır. Bu yan etkiler genelde yanlış kullanım sonucu oluşmaktadır. Ürün kullanılmadan önce alerjik reaksiyonları test edilmeli ve yüksek kaliteli bir krem ​​seçilirse, bu tür yan etkilerle karşılaşmak mümkün olmayacaktır.
 • Kısa süreli işlem: Bu özellik, Veet tüy dökücü krem ana avantajına aittir. İstenmeyen kıl örtüsünü epilatör veya jiletle almak uzun zaman alacaktır. Kremin uygulanması, bireysel özelliklere göre bekleme süresi 3-6 dakika olan kısa bir prosedürü ifade eder;
 • Kolay kullanım: Veet tüy dökücü krem kullanımı çok kolaydır. İlacın sadece belirli bir miktarını deriye uygulayarak eşit bir dağılım sağlamak yeterlidir. Bundan sonra, özel bir spatula kullanarak tüyleri almaya başlanabilir.
 • Tasarruf: Veet serisinin maliyeti ortalamanın üzerinde olmasına rağmen fiyatı güzellik salonlarının prosedürleri için belirlediği fiyatlardan çok daha düşüktür.

veet-tuy-dokucu-krem-ise-yariyormu

Veet Tüy Dökücü Krem Kullanıcı Yorumları

Veet tüy dökücü krem kullanıcı yorumları arasında olumsuz yoruma rastlamak zordur. Kullanım talimatlarını doğru takip eden herkes üründen memnun kaldığını belirtmektedir. Veet tüy dökücü krem kullananlar kıllarının kısa sürede ve acısız döküldüğünü belirtmiştir. Ayrıca kıllarda (uzama süresi kişiden kişiye değişse de) tıraş gibi yöntemlerden daha geç bir uzama görüldüğü belirtilmiştir.

Veet tüy dökücü krem kullanıcıları diğer epilasyonlar ile doğru kulvarda eleştiri yaptıklarında memnun kaldıklarını belirtmektedir. Ancak Veet tüy dökücü krem ile lazer epilasyon sonucu kıl uzama süresi karşılaştırılmamalıdır. Bu karşılaştırma adil olmayacaktır.

Veet Tüy Dökücü Krem Tüy Köklerini Yok Eder mi?

Veet tüy dökücü krem tüy köklerini yok edermi sorusu çok fazla sorulmakta. Aslında azalttığı söylenmektedir. Fakat bazı kullananlarda tüylerin arttığını belirtmekte. Fakat yinede krem kıl köklerini inceltmekte ve en azından 1-2 hafta kılları yok etmeyi sağlamakta.

Veet Tüy Dökücü Krem Nereye, Nerelere Sürülür?

Veet tüy dökücü krem nereye, nerelere sürülür? Ürün vücutta kıl bulunan her yerde uygulanabilmektedir. Bu uygulama alanlarına saçlar, kaş ve kirpikler dahil değildir. Bu alanlarda uygulama yapmak ciddi problemlere neden olabilir.

Veet tüy dökücü krem daha çok bikini bölgesinde ve koltuk altında tercih edilir. Bu alanlar oldukça hassas ve acıya duyarlıdır. Bu nedenle Veet tüy dökücü krem kullanmak en tercih edilen çözümdür. Ayrıca kol ve bacaklarda bulunan kıllar da Veet tüy dökücü krem ile dökülebilir.

Veet tüy dökücü krem hassas cilde sahip kişiler için bile bir kurtarıcı niteliğindedir. Ürün öncelikle kılların dökülmesi alana bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Paketin arkasında yazan süre boyunca o bölgede bekletilmelidir. Sürenin sonunda ürün, paketinin içerisinden çıkan spatula ile temizlenmelidir. Doğru bir süre bekletildiğinde tüm kılların döküldüğü görülecektir. Kısa süre bekletildiğinde işlem tamamen işe yaramayabilir. Ayrıca talimattan uzun süre bekletmek tahrişe neden olacaktır.

Veet Tüy Dökücü Krem Erkeklerde Kullanım

Son dönemlerde Veet tüy dökücü krem Erkeklerde de çok fazla kullanılmakta. Özel formülü ile son derece kıllı bile olsanız bile çok iyi sonuçlar vermekte. Özellikle daha önce jilet vurmadıysanız ortalama olarak 15 gün ile 1 ay arasında tertemiz bir şekilde gezebilirsiniz. Özellikle erkeklerde kıl köklerini zayıflattığı ve kılları azalttığı biliniyor. Herhangi bir yan etkisi bulunmamakta.

veet-erkekler-icin-tuy-dokucu-krem-ise-yariyormu

Veet Tüy Dökücü Krem Etkisi Nedir?

Veet tüy dökücü krem etkisi nedir? Veet tüy dökücü krem kullanılan alanda pürüzsüz bir görünüm sunar. Diğer epilasyon yöntemlerinden daha ucuz ve acısız bir işlemdir. Ayrıca Veet tüy dökücü krem belirtilen şartları taşıdıkları sürece hamileler tarafından bile kullanılabilmektedir. Ergenliğe giren kişilerde de kullanılmasının herhangi bir ararı bulunmamaktadır.

veet-erkekler-icin-tuy-dokucu-krem-fiyati

Veet Tüy Dökücü Krem 2024 fiyatı

Veet tüy dökücü krem 2024 fiyatı en düşük 15, en yüksek 117 Türk Lirası’dır. Ürünün çeşitli türleri bulunmaktadır. Bu durum da fiyatlar üzerinde değişikliğe neden olabilmektedir. Veet tüy dökücü krem eczanelerde, online alışveriş sitelerinde ya da süpermarketlerde satılabilen bir üründür. Ürünün satıldığı yere bağlı olarak da fiyatlarında farklılık görülebilir. Ürünün kullanım şekline göre bir çok farklı satışa sunulmuş ambalajı bulunmakta.

Veet Tüy Dökücü Krem 400 Ml Hassas Ciltler İçin 159,90 TL

Veet Men Tüy Dökücü Krem 200 ml Erkeklere Özel 144,90 TL

Veet Men Duşta Tüy Dökücü Krem 150 ml Erkeklere Özel 144,90 TL

Veet Tüy Dökücü Sprey Krem Hassas Ciltler 150 ml 153,50 TL

Veet Men Hassas Erkeklere Özel Tüy Dökücü Krem 200ML 154,99 TL

Veet Tüy Dökücü Krem Duşta Normal 150Ml 138,99 TL

Veet Tüy Dökücü Krem Duşta Hassas 150Ml 135,90 TL

Veet Men Tüy Dökücü Krem 600 ml Erkeklere Özel 177,90 TL

Veet Tüy Dökücü Sprey Krem Normal Ciltler 150 ml 151,65 TL

Veet tüy dökücü krem diğer tüy dökme işlemlerine göre oldukça ucuz maliyetli bir üründür. Lazer epilasyon, ağda ya da kuaföre gidilen bir işlem Veet tüy dökücü krem uygulamaktan daha pahalıya gelecektir. Ayrıca diğer işlemler oldukça acılıdır. Tıraş bıçağı kullanmak Veet tüy dökücü krem fiyatlarından ucuza gelebilir. Ancak bu kullanım ciltte ciddi tahrişlere, kesiklere yol açabilir. Ayrıca tıraş bıçağı kullanıldıktan sonra ciltte pürüzsüz bir görünüm olması beklenemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir