Vivense Ürünleri Sağlam mı?(Dolap Yatak Mobilya Koltuk)

Vivense Ürünleri Sağlam mı?

Vivense son dönemde en çok satan mobilya alışveriş sitelerinden biri oldu. Tabi ki daha önce alışveriş yapmayan kişiler ürünleri hakkında soru işaretleri olabiliyor. Genellikle internet üzerinden çok fazla satişlari var. Fakat sadece internet üzerinden değil onlarca mağazasından da bir çok ürünü satıyorlar. Tabi ki ilk kakla gelen Vivense mallari kaliteli mi? sorun çıkarır mı , montajı kolaymı, Sunta mı mdf mi gibi bir çok soru aklınıza gelebilir. Biz birçok kullanıcıdan aldığımız bilgi ve kendi kullanımıza göre size detaylar vereceğiz.

Vivense’de özellikle yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, mutfak , çocuk ve genç odaları, dolap antre ,halı, aydınlatma ,dekorasyon, banyo ürünleri gibi bir çok seçenek mevcut. Bir çok ürün kendi bünyesinde satılmakta bazı ürünlerde başka firmalara yaptırılıp satılmakta.

Vivense dolap ve mobilyaları sağlam mı kaliteli mi? uzun süre dayanır mı? gibi bir çok soru vivense ‘den mobilya alacaksanız aklınızı kurcalayabilir. Genel olarak ürünleri inceledik ve sizlere tarafsız olarak detaylar vereceğiz.

vivense-mallari-kalitelimi-saglammi

Vivense Neden Ucuz?

Öncelikle Vivense neden ucuz onu anlatalım . Vivense çok fazla mağazası bulunmakta. Ayrıca son dönemde pahalı fiyatlarla satış yapamayacaklarını anladılar. Kaliteli ürünü uygun fiyata vererek sürümden kazanma mantığında ilerliyorlar ve bu konuda son derece başarılı bir şekilde piyasada isim yaptılar. Ürünler kaliteli ve sorun çıkarmıyor. Tedarikçi konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Malzeme ve ekipmanları kaliteli. Tabi ki bazı ürünleri sunta olarak kullanılmakta ve bu ürünler ikinci kez sökülüp takılmaya gelmemekte. Ama zaten piyasa da sunta olarak satılan tüm ürünler tek kullanımlık neredeyse yani evinizde bir köşeye kurdunuz tekrar söktürüp montaj yaptırdığınızda maalesef sağı solu oynayabiliyor.

Vivense Dolap Mobilya Koltuk Sağlam mı Uzun Ömürlü mü?

Bizde son dönemde ofis ve evimize çok fazla Vivense ürünü aldık. Özellikle koltukları çok sağlam diyebiliriz. Yani diğer markalara çok para vermenin anlamı yok. Vivense koltuklar sağlam ve uzun ömürlü duruyor kumaş ve kullanılan malzeme kalitesi son derece iyi. İç sistemdeki süngerler ve yaylar kaliteli duruyor. Yani rahatsız eder bir yanı yok. Çökme v.s yapacak gibi durmuyor.

vivense-koltuklar-saglammi

Vivense Dolap Gar dolap ayakkabılık portmanto gibi ürünleri ise genellikle sunta. Fakat yinede kaliteli sunta kullanılmış. Yer değiştirme sök tak yapmayacaksanız uzun süre dayanacak gibi duruyor. Kaliteli ürünleri var. Tabi ki her zaman mdf olan ürünleri tercih etmelisiniz. Fakat sunta ürünlerde artık son derece sağlam ürünler.

Vivense yatakları bazaları ve yatak odaları ise tamamen fiyata göre değişiyor bazı ürünler maalesef çok iyi değil. Özellikle yatakları gidip görmeden almak sıkıntı . Bazıları sert bazıları yumuşak tamamen gidip test etmek gerekiyor. Zaten yatak alırken de özellikle internet üzerinden genellikle test etmeden alınırsa pişmanlık olabiliyor. Çünkü kimi yumuşak yatak seviyor kimi sert yatak.

Vivense mobilya , oturma takımları, kanepe ve koltukları ise fiyatlarına göre son derece kaliteli ve iyi. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Malzemeler genellikle sağlam. Dolap kapakları ve koltukların malzemesi süngeri birleşim noktaları iyi ve kaliteli.

vivense-koltuk-takimlari-saglammi

Vivense’den bir alışveriş yapacaksanız ayrıca bir çok kredi kartına artı indirimler sağlamakta taksit erteleme sağlamakta. Bu şekilde bir çok mobilya dolap ve ürünü çok daha uygun fiyatlara alabilmektesiniz.

Vivense Güvenilir mi?

Vivense güvenilir bir sitedir. Zaten bir çok mağazası bulunmakta. Herhangi bir sorunda mağazalardan da bilgi alabiliyorsunuz. Ayrıca müşteri hizmetleri de son derece iyi çalışmakta. Sıkıntı yaşamayacağınız bir firma diyebiliriz.

vivense-magazalari-fiyatlari

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir