enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Vodafone Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2022 (Simkart Ücreti Taksitli ve Peşin)

Vodafone Faturalı Hat Fiyatları 2022,Vodafone Faturalı Hat Güncel Ücretleri, Yeni Vodafone Faturalı Hat Fiyatları 2022, Vofafone Yeni Faturalı Hat Fiyatları 2022

13.05.2022
0

Türkiye’de uzun yıllar ücretsiz satılan faturalı hatlar son dönemlerde tüm Hat Firmaları tarafından ücretli olarak satılmaya başlandı. Tabi ki bir çok sebeple hattını yenilemek isteyenler bu durumdan çok şikayetçi. Ve Telekom şirketlerinin neredeyse hepsi aynı rakamlara yakın fiyatlar istemesi de maalesef tüketici aleyhine bir durum yaratmakta. Vodafone faturalı hat fiyatı diğer operatör şirketlerine göre en uygun olarak öne çıkmakta.

Türkiye’nin 2. büyük telekom şirketi olan Vodafone ise faturalı hatları son 3 yıldır ücretli vermeye başladı. Tabi ki bu ücreti isterseniz peşin isterseniz 12 ay taksitle faturanıza eklenecek şekilde ödeyebilmektesiniz.

Sadece Operatör değiştirme durumlarında ücretsiz olarak hat verilmekte. Diğer türlü faturalı hat almak ücretli. Aslında diğer operatörlere göre vodafone faturalı hat ücreti 2022 yılı itibariyle diğer Telekom öperatörlerine göre daha uygun fiyatlarda. Ne kadar bayi fiyatları değişse de ortalama vodafone sabit hat ücreti 2022 yılı için 95 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatı size 1 ay taksitle ödeme imkanı sunulmakta. Faturanıza tanımlayacağınız kampanyanın üzerine ek olarak ortalama 8 TL civarında bir hat ücretini 12 ay ödeme zorundasınız.

Vodafone Faturalı Hat Ücreti Haziran 2022 : 150 TL’ dir .

Bazı vodafone şubeleri ise 110 TL civarında ücret istemektedir. Kesinlikle bu gibi rakamlara itiraz ediniz ve vodafone şirketinin belirlediği fiyat olan 150 TL ücret ile vodafone faturalı hattınızı alınız.  Ayrıca telsiz ücreti olan yıllık 50,75 TL size 12 ay boyunca hattınıza bölünecektir. Aylık olarak telsiz kullanım vergisi olarak 4.23 TL ödeme yaparsınız.

Vodafone Yeni Hat Süreci Nasıl İşliyor?

Vodafone hattı alacaksanız öncelikle ya vodafone internet sitesinden yeni hat almak istiyorum linkinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Yada en garantisi olan bir vodafone bayisine gidip hizlica hattınızı alabilirisiniz. Vodafone Bayilerinden hemen hattınızı alıp aktif ettirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gereken evraklar ise sadece ikametgah kağıdı yeterlidir. Bunuda E-devletten ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Hattı ilk aldığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz ve vodafone faturalı hat ücreti ilk faturanızda yansır.

Vodafone hattınız olsa da 10 adet hat üzerinize alabilirsiniz.

Yorumlar
  1. Hamit Yalçın dedi ki:

    Selam arkadaşlar ben hat almak istiyorum