İbrahim Tatlıses Saç mı ektirdi? Saçları Protez mi? Kime Saç Ektirdi?

İbrahim Tatlıses son İbo Show programında saçları ile dikkati çekti. Özellikle bir çok kişi İbrahim Tatlıses’in protez saç yaptırdığı düşünüyor. Özellikle son dönemde bir çok sanatçının saç dökülmesine karşı protez saç kullandığı bilinmekte. İbrahim Tatlıses saçları ise yaşadığı üzücü olaydan sonra sol tarafında ameliyatlar nedeniyle baya bir açılma vardı . Tabi ki devamlı ekranlarda olması nedeniyle biraz rahatsızlık vermiş olabilir. Bu nedenle İbrahim Tatlıses protez saç yaptırdığı firma gizliliğini korumakta ama yakın dönemde ortaya çıkar bizde bunu yayınlarız.

ibrahim-tatlises-protez-sac-mi-yaptirdi

İbrahim Tatlıses Saçları Protez mi Saç mı ektirdi?

Fakat emin olduğumuz konu İbrahim Tatlıses saçlarındaki olumlu değişim Protez saç ile sağlanmış. Son derece güzel bir protez saç uygulaması olmuş. Zaten ünlülerde belli bir yaştan sonra saç ektirmek yerine protez saç yaptırmak son derece moda. Göz önünde olan insanlarında bu konuda kendilerini yenilemeleri son derece doğal.

Özellikle internet üzerinde İbrahim Tatlıses’in saç ektirdiğine dair bilgiler dolaşmakta. fakat saç ekimi süresi en az 6 ay olduğunu unutmamak gerekiyor. Ayrıca saç ektirdikten sonra en az 1 ay kolay kolay ekran önüne çıkmak zor. Bu nedenle İbrahim Tatlıses protez saç yaptırdı ve son derece de başarılı bir protez saç uygulaması yapılmış.

ibrahim-tatlises-protez-saclari

Hatta son programından enerjisinin saçları ile birlikte daha yükseldiği görülmekte.

Sizinde saç dökülmeniz varsa yada saçlarınız ile ilgili problem yaşıyorsanız diğer haberlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi protez saç firmaları ve protez saç fiyatları 2021 , protez saç bakım ücretleri 2021 ,protez saç kullanan ünlüler haberlerimizi de okuyun…

ibrahim-tatlises-saci-topikmi

ibrahim-tatlises-sacmi-ektirdi

İbrahim Tatlıses Saçları Öncesi 

ibrahim-tatlises-protez-sac-mi-yaptirdi1

İbrahim Tatlıses Saçları Sonrası

2 Yorumlar

  1. İbrahim Tatlıses in saçları bence çok güzel olmuş ayrı bir hava katmış. Keşke daha önce yaptirsaydi. Ben çok beğendim.

    1. Benim saçımda aynı İbrahim Tatlısesin saçları gibi kıvırcık. Bende hep soldan sağa doğru yön veriyorum ve çok güzel oluyor. İbo nün saçları gibi aynı uzunlukta tutacam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir