Tuğçe Işınsu 2024 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

  Ünlü Astrolog Tuğçe Işınsu 2024 Yılında Burçları Neler Beklediğini Sizler İçin Değerlendirdi. Tuğçe Işınsu 2024 Burç yorumları, Tuğçe Işınsu 2024 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları, Aşk Para ve Sağlık Yorumları

  Tuğçe Işınsu 1977 İstanbul doğumludur. Mesleği yaşam danışmanlığıdır aynı zamanda İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Ünlü astrolog uzun yıllar reklam yazarlığı ,öğretmenlik ve yaratıcı yönetmenlik gibi meslek dallarında görevler almıştır. Ünlü astrolog astroloji alanında profesyonelleşmek adına bir çok alanda eğitimler alarak kendini geliştirmiştir. Eğitim aldığı alanlara arasında simge bilimi, kehanet sanatları, havas enerjisi ve melek enerjisi konuları yer almaktadır. Türkiye’nin astrolojik anlamda en çok aranan astrologları arasında olan Tuğçe Işınsu Tarot yorumlama, yazı kehanetleri, trans, isim ve karakter analizi, rüya yorumu,tılsımlar, melek terapisi, şifalı taşlar konularında da hizmet vermiştir. Ünlü astrolog uzun zamandır astroloji alanında tv programları hazırlamakta ve sunmaktadır. 2011 de danışmanlık alanında birde ödülü bulunan başarılı astrologun piyasada 6 kitabı bulunmaktadır.

  Tuğçe Işınsu 2024 Koç Burcu Yorumları

  Hayata bakış açınızın değiştiği kendinizi herkesten farklı görmeyi bırakacağınız bir yıl içersin de olabilirsiniz. Yeni yıl siz koç burcu ve yükseleni koç olanlara küçümsediğiniz her şey için önemsediğiniz bir bedel ödemeyi öğretebilir. Aşk ve iş hayatınızın hareketli olduğu ve çevrenizle iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Yeni yılın ilk çeyreğinde farklı orta ve so döneminde farklı ruh halleri arasında geçişler yaşayabilirsiniz. Aile bağlarınızın sağlamlaştığı ziyaretlerin arttığı bir yıl geçirebilirsiniz. Dönem dönem yalnızlık hissedebileceğiniz 2024 de kendinizi dinleme fırsatı bulabilir ve geleceğe dair uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve sosyalleşmek adına verimli bir yılda olabilirsiniz. Ruhsal buhranlar yaşayabilirsiniz dikkat etmelisiniz.

  Tuğçe Işınsu 2024 Boğa Burcu Yorumları

  Boğa burcu ve yükseleni boğa olanlar yeni yıl sizlere affetme ve arkanıza bakmadan ilerleme gücünü getirebilir. Geçtiğimiz senelerde size yapılan hataların üzerinde durmamış gibi yapmanız bu durumları önemsemediğiniz anlamına gelmeyebilir.Bu sene hataları ve kişileri affetme yılın dasınız. Yaşadığınız her hadise atlattığınız her badire eksiklerinizi gidermeniz için size verilmiş bir şans olabilir. Yeni yıl kısacası iç dünyanızda baya hareketli zamanlar geçirmenize neden olabilir. İş ortamınızda sorunlar yaşanabilir üzerinde durmaz iseniz etkisiz önemser ve büyütürseniz olumsuz etkiler altında kalabilirsiniz. Maddi konularda me ekerseniz onu biçeceğiniz bir senedesiniz. Harcamalarınız kontrollü olmalı ve yatırım yapacak olan koçlar ve yükseleni koç olanlar sizler için en uygun dönem yıl sonu olabilir.

  Tuğçe Işınsu 2024 İkizler Burcu Yorumları

  Yeni yıl size mutluluk ve refahı getirebilir. Şans kapılarınızın sonuna kadar açık olduğu bu yılda kazanımlarınız oldukça fazla olabilir. Maddi kazançlarınızın çoğu ticaretten gelebilir. Bu yıl özellikle iş ortamında fikir ve önerileriniz kabul ve takdir görebilir. Yeni yılda zaman hızla isteklerinizi yerine getirmek için işlerken merhamet duygunuz yeni yılda tavan yapabilir. Aşk hayatınızda ufak hatalara karşı tolerans gösterme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Belki eşiniz ve sevgiliniz ile birlikte karakter analizi yaptırmanız gerekebilir. 2024 de ikizler burcu ve yükseleni ikizler olanlar kariyer anlamında yükselişte olabilirsiniz. Yine geçen senelerde olduğu gibi bu yılda iş temponuz tam gaz devam edebilir. Size negatif gelen her şeyden etkilenebileceğiniz sağlık anlamında da zayıf sayılabilecek bir yılda olabilirsiniz. Var olan kronik hastalıklarınızın nüksetmesi mümkün dikkatli olmalısınız.

  Tuğçe Işınsu 2024 Yengeç Burcu Yorumları

  İlgi alanlarınızın değişeceği ve kendinize anlam veremeyeceğiniz bir yıla hoş geldiniz. Yengeç burçları ve yükseleni yengeç olanlar astrolojiye olan merakınız artabilir ve arkadaş çevrenizde sık sık bu konularda bir araya geleceğiniz bir yıl olabilir. Olumlu ve pozitif düşüncenin insan hayatındaki önemini keşfedebilir ve bunu hayatınıza yansıtmak için çabalaya bilirsiniz. İş hayatınızda ve arkadaş çevrenizde popülaritenizin arttığı ve kendinize her anlamda güveninizin arttığı bir yıl geçirebilirsiniz. Önemli sağlık sıkıntılarınızın görülmediği bu yeni yılda aileniz ile iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir.

  Tuğçe Işınsu 2024 Aslan Burcu Yorumları

  Geçmişten gelen kızgınlıkların ve kırgınlıkların siz aslan burcu ve yükselen aslanları köreltip etkilemesine izin vermeyeceğiniz bakış açınızı bu anlamda genişletebileceğiniz bir yılda olabilirsiniz. Kendinizde sevmediğiniz ne kadar değişmesiniz arzu ettiğiniz şey var ise yeni yıl size bunun için bir şans verebilir. İş hayatınızda yeteneklerinizi kullanmaktan çekinmemeli ve hedeflerinize odaklanmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz. Duygularınız ve aklınız arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabilir ve sevdiklerinize zaman ayırmadığınız için tüm bir yıl sevdiklerinizin sitemlerini dinleyebilirsiniz. Yeni yılın ilk yarısında iş seyahatleriniz yoğunlaşabilir ve bu seyahatlerin sizin kültürel gelişiminize katkısıda olabilir. Yükselen çalışma temponuz ve rakiplerinizin hep sizi hedef alan oyunları sizde strese bağlı tansiyon ile ilgili sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir.

  Tuğçe Işınsu 2024 Başak Burcu Yorumları

  Ev içerisindeki sorunlarınızı uzatmamanız ve bazen haklıda olsanız sorun olmaması adına sessiz kalmanız gereken bir yıl içerisinde olabilirsiniz. Bu yeni yılda sükunet size daha az tartışma ve sorun olarak dönebilir. Dernek ve vakıf işlerine zaman ayırabilir ve yardımsever yönünüzün sizi psikolojik olarak aydınlattığını ve iyi geldiğini hissedebilirsiniz. Uzun vade de kazançlı yatırımlar yapabilir ve ekonomik anlamda özellikle yeni yılın son zamanlarına doğru atılımlar yapabilirsiniz. Yeni yılda başak burcu ve yükseleni başak olanlar için her ayın 10, 18 ve 25 i başlangıçlar için şanslı günler olabilir. Aile ve saplık anlamında dikkatli olunması gerekebilir.

  Tuğçe Işınsu 2024 Terazi Burcu Yorumları

  Beslenmenizdeki düzensizliğin son bulduğu ve hayatınızın bu anlamda disiplin altına alındığı ,diyet ve sporun size eşlik ettiği bir yıla hoş geldiniz terazi burcu ve yükseleni terazi olanlar. Sevginin gücüne, aile bağlarının ne kadar değerli olduğuna, Vefanın sizin için ne kadar önemli olduğuna, insanları fiziksel özelliklerine göre yargılamamaya yani ön yargıdan kurtulmaya yönelik kademe atladığınız bir yıl içerisinde olabilirsiniz. Değer yargılarınız esneklik gösterebilir ve bunun yanında hayattaki öncelikleriniz değişebilir. Aile ve arkadaş meclisinde değer görme isteğiniz her zamankinden fazla olabilir. Evli olan teraziler evliliklerinde daha mutlu ve daha huzurlu olmanın arayışı içerisine girebilir. Sağlık anlamında sindirim sisteminizde sorunlar oluşabilir. Meme kontrollerinizi aksatmamalı ve sağlık anlamında endişelerinizi mutlaka değerlendirmelisiniz.

  Tuğçe Işınsu 2024 Akrep Burcu Yorumları

  İş arayan ve uzun zamandır iş hayatında sorunları olan akrep burcu ve yükseleni akrep olanlar yeni yılın dört, beş ve altıncı aylarının özellikle 1 ve 6 sı arasında bu konuda olumlu sonuçlar elde edebilirler. Kariyer anlamındaki hedeflerinize ulaşma yolundaki odaklanmanız ve başka hiçbir şeyi görmemeniz, işinizde gösterdiğiniz disiplin bu sene siz e olumlu olarak dönebilir. Yeni yıl size başta otomobilinizin arızaları olmak üzere birçok konuda masraf çıkarabilir. Ekonomik anlamda çok da rahat bir sene geçiremeyebilir siniz. Birikim yapamayacağınız fakat kontrollü harcamayı da elden bırakmayacağınız bir senede olabilirsiniz. Aşk hayatınız sizin baskın ve hırçın bir takım özelliklerinizin etkisinde olumsuz etkilenebilir, her zaman anlayışı elden bırakmamalısınız. Mideniz ile ilgili hassasiyetler bununla birlikte gıda zehirlenmeleri yeni yıl ortasında başınıza gelebilir dikkat etmek de fayda olabilir.

  Tuğçe Işınsu 2024 Yay Burcu Yorumları

  Evli ve çocuklu yaylar için çocukların sorumluluklarının arttığı ve kendilerine vakit ayırmak da zorlandıkları bir yıl olabilir. Finans, iş ve kariyer anlamında kendinizi yetersiz hissedebilir ve kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Hissettiğiniz bu yetersizlik duygusu motivasyon eksikliğine ve karşınıza çıkabilecek şanslarınızı da değerlendirmenize engel olabilir. Aşk hayatınızda yeni yılda eskiye nazaran bir diriliş söz konusu olabilir ve yaralarınızı saracak yeni insanlar hayatınıza girebilir. Kültürel geziler, eğitimsel kurslar ve yeni hobiler geliştirebilirsiniz. Bu yeni yılın ilk aylarında öğrendiklerinizi başarıya çevirebilirsiniz. Bel ve omurga rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz ve bu konuda önemli kararlar alabilirsiniz.

  Tuğçe Işınsu 2024 Oğlak Burcu Yorumları

  Yeni yılda aileniz ve evli iseniz eşiniz gözünüzde daha da değer kazanabilir. Oğlak burcu ve yükseleni oğlak olanlar yeni yılda iş de takdir ve terfi alabilirsiniz. Evli olan oğlaklar artık bebek isteğinde bulunabilirsiniz. Kazancınızı planlama konusunda destek alabilirsiniz. Yeni yılın ortalarında kısa süreli seyahatler yılın sonuna doğruda uzun seyahatler ile yoğun bir iş hayatı geçirebilirsiniz. Hayat enerjinizin yükseldiği ve gelecek hayallerinizin her geçen gün daha da arttığı ve şanslı bir yıl geçirebilirsiniz. Bu sene aile ziyaretleriniz, akraba yemekleriniz artabilir ve aile bağlarınız kuvvetlenebilir. Etrafın hakkınızda ne düşündüğünü kafanıza takmaktan vazgeçip önünüze baktığınız bir yılda olabilirsiniz. Kilo almamaya dikkat etmelisiniz.

  Tuğçe Işınsu 2024 Kova Burcu Yorumları

  Arkadaşlık ilişkilerinizde yüzleşmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızdaki inatlaşmalar sizi zor durumlara sokabilir. Hesapsız harcamalar, gereksiz ve plansız çıkan ödemeler sizi ekonomik olarak sıkıntıya sokabilir. En yakın dostunuzla olan ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Şans kapılarınız açıldığı dönemleri belirgin şekilde hissedebilir ve dikkat ederseniz bu dönemleri değerlendirebilirsiniz. Yeni yılda yaşayabileceğiniz birçok değişimin yanı sıra tarz anlamında da değişikliğe gitme isteği duyabilirsiniz. Aşk hayatınız da yaşanabilecek çalkantılara önlem olarak tutarsız davranışlarınızdan vazgeçebilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklar yaşayabilir ilaç takviyesi alabilirsiniz.

  Tuğçe Işınsu 2024 Balık Burcu Yorumları

  Uzun süredir devam eden sinirlilik durumunuz sosyal hayatınız başta olmak üzere çevrenizdeki arkadaşlıklarınızı olumsuz etkileyebilir. Yeni yılın ilk çeyreğinde haftasonlarınızı yalnız geçirebilirsiniz. Sergilediğiniz negatif ve ani tepkiler sizi yalnızlaştırabilir. Yeni yılın ortalarına doğru hatalarınızdan ders çıkarmayı öğrenebilirsiniz ve yeni arkadaşlıklar için uygun ortamlara denk gelebilirsiniz. Aklınız ile kalbinizin aynı anda onay verdiği yeni iş imkanlarına hayır dememelisiniz. Yeni yılda bereket için Strin şans için Necef taşının enerjisine kendinizi kaptırabilirsiniz. Ruh ve beden sağlığınız için önce maneviyata yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Astroloji 2024 de ilgi alanlarınızın en başında gelebilir.

  Tuğçe Işınsu’nun Yorumlarından Derlenmiştir.

  2024 Yılı Tüm Astroloji Uzmanlarının Yorumları

  Rezzan Kiraz 2024 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

  Nuray Sayarı 2024 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

  Susan Miller 2024 Burç Yorumları Analizi ve Gelecek Tahminleri

  Tuğçe Işınsu 2024 Çok Özel Burç Yorumları ve Analizleri

  Dinçer Güner 2024 Burç Yorumları ve Gelecek Tahminleri

  Zeynep Turan Burç Yorumları 2024 ve Gelecek Tahminleri

  Şenay Yangel 2024 Burç Yorumları ve Özel Gelecek Tahminleri

  Su Karakuş 2024 Burç Yorumları ve 2024 Yılı Özel Analizler

  Hande Kazanova 2024 Burç Tahminleri ve Yıllık Özet Değerlendirmesi

  Hülya Balıkavlayan 2024 Burç Yorumları ve Özel Tahminleri

  Öner Döşer 2024 Burç Yorumları ve 2024 Yılı Burç Analizi

  Filiz Özkol 2024 Burç Yorumları ve Gelecek Analizleri

  Hakan Kırkoğlu 2024 Burç Yorumları ve Özel Burç Analizleri

   Optimized with PageSpeed Ninja