Hayatın İçinden Haberler…

Turkcell Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2020/2021 ( Yeni Sim Kart Ücreti )

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları 2020/2021,Turkcell Faturalı Hat Güncel Ücretleri, Yeni Turkcell Faturalı Hat Fiyatları 2020,Turkcell Yeni Hat Fiyatları 2020

Turkcell Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2020/2021 ( Yeni Sim Kart Ücreti )
410
11 Eylül 2020 - 16:57

Türkiye’nin en büyük Telekom Operatörlerinden Turkcell yeni Faturalı hat fiyatları 2020 yılında güncellendi. Özellikle bundan 4 sene öncesinde ücretsiz olarak satılan hatlar artık ücretli olarak satılmakta. Bu uygulama sadece Turkcell değil tüm Operator firmaları tarafından yapılmaya başlandı. Turkcell tüm firmalar arasında en çok aboneye sahip olan firma olsa da Turkcell faturalı hat fiyatları 2020 itibariyle 2 sırada oldu.

Turkcell yeni hat almak tabi ki artık çok kolay. Fakat özellikle son dönemlerde herkes kart ücretlerinden şikayetçi. Maalesef turkcell faturalı hat ücretini ödemek zorundasınız.

Operatör olarak en geniş kapsama alanına sahip Operatör Turkcell. Özellikle kurumsal şirketler tarafından bu özelliği nedeniyle çok fazla tercih edilmekte. İnternet hızı olarak ta en geniş kapasiteye Turkcell sahiptir. En hızlı 4g hizmetini vermektedir.


Turkcell faturalı hat ücretleri 12 ay taksitle faturanıza yansıtılabilmektedir. Yada ilk faturanızda direk olarak ödeyebilirsiniz.

Turkcell hat ücretsiz olarak sadece hat taşıma durumundan ücretsiz olarak alınabilmekte ve 6 ay boyunca hat değiştirmeme koşulu bulunmaktadır. Hat değiştirme yapılırsa faturalı hat ücreti yansıtılmaktadır.

Turkcell Faturalı Hat Ücreti  2020 / 2021 : 110 TL’ dir .

Bazı Turkcell şubeleri ise 130 TL civarında ücret istemektedir. Kesinlikle bu gibi rakamlara itiraz ediniz ve Turkcell şirketinin belirlediği fiyat olan 110 TL ücret ile turkcell faturalı hattınızı alınız.  Ayrıca Turkcell’den bağımsız olarak  telsiz ücreti olan yıllık 34 TL size 12 ay boyunca hattınıza bölünecektir. Bu rakam devlete ödenmektedir.

Turkcell Yeni Hat Süreci Nasıl İşliyor?

Turkcell hattı alacaksanız öncelikle ya Turkcell internet sitesinden yeni hat almak istiyorum linkinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Yada en garantisi olan bir Turkcell bayisine gidip hızlıca hattınızı alabilirsiniz. Turkcell Bayilerinden hemen hattınızı alıp aktif ettirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gereken evraklar ise sadece ikametgah kağıdı yeterlidir.Yada kendi üzerinize bir fatura varsa fatura ile de hattınızı alabilirsiniz. Faturada adres bulunması yeterli. yada ikametgahınızı  E-devletten ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Hattı ilk aldığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz ve turkcell faturalı hat ücreti ilk faturanızda yansır.

Turkcell hattınız olsa da 10 adet hat üzerinize alabilirsiniz. Hatların tüm sorumluluğu kullanıcıya aittir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN


    Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
    WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free