Hayatın İçinden Haberler…

Vodafone Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2020/2021 (Simkart Ücreti Taksitli ve Peşin)

Vodafone Faturalı Hat Fiyatları 2020/2021,Vodafone Faturalı Hat Güncel Ücretleri, Yeni Vodafone Faturalı Hat Fiyatları 2020, Vofafone Yeni Faturalı Hat Fiyatları 2020

Vodafone Faturalı Yeni Hat Fiyatları 2020/2021 (Simkart Ücreti Taksitli ve Peşin)
422
11 Eylül 2020 - 16:34

Türkiye’de uzun yıllar ücretsiz satılan faturalı hatlar son dönemlerde tüm Hat Firmaları tarafından ücretli olarak satılmaya başlandı. Tabi ki bir çok sebeple hattını yenilemek isteyenler bu durumdan çok şikayetçi. Ve Telekom şirketlerinin neredeyse hepsi aynı rakamlara yakın fiyatlar istemesi de maalesef tüketici aleyhine bir durum yaratmakta. Vodafone faturalı hat fiyatı diğer operatör şirketlerine göre en uygun olarak öne çıkmakta.

Türkiye’nin 2. büyük telekom şirketi olan Vodafone ise faturalı hatları son 3 yıldır ücretli vermeye başladı. Tabi ki bu ücreti isterseniz peşin isterseniz 12 ay taksitle faturanıza eklenecek şekilde ödeyebilmektesiniz.

Sadece Operatör değiştirme durumlarında ücretsiz olarak hat verilmekte. Diğer türlü faturalı hat almak ücretli. Aslında diğer operatörlere göre vodafone faturalı hat ücreti 2020 yılı itibariyle diğer Telekom öperatörlerine göre daha uygun fiyatlarda. Ne kadar bayi fiyatları değişse de ortalama vodafone sabit hat ücreti 2020 yılı için 95 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyatı size 1 ay taksitle ödeme imkanı sunulmakta. Faturanıza tanımlayacağınız kampanyanın üzerine ek olarak ortalama 8 TL civarında bir har ücretini 12 ay ödeme zorundasınız.


Vodafone Faturalı Hat Ücreti  2020 / 2021 : 95 TL’ dir .

Bazı vodafone şubeleri ise 110 TL civarında ücret istemektedir. Kesinlikle bu gibi rakamlara itiraz ediniz ve vodafone şirketinin belirlediği fiyat olan 95 TL ücret ile vodafone faturalı hattınızı alınız.  Ayrıca telsiz ücreti olan yıllık 34 TL size 12 ay boyunca hattınıza bölünecektir.

Vodafone Yeni Hat Süreci Nasıl İşliyor?

Vodafone hattı alacaksanız öncelikle ya vodafone internet sitesinden yeni hat almak istiyorum linkinden bilgilerinizi doldurabilirsiniz. Yada en garantisi olan bir vodafone bayisine gidip hizlica hattınızı alabilirisiniz. Vodafone Bayilerinden hemen hattınızı alıp aktif ettirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Gereken evraklar ise sadece ikametgah kağıdı yeterlidir. Bunuda E-devletten ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Hattı ilk aldığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz ve vodafone faturalı hat ücreti ilk faturanızda yansır.

Vodafone hattınız olsa da 10 adet hat üzerinize alabilirsiniz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN


    Reklam Şikayet ve Bilgi İçin
    WhatsApp Hattı: 0 505 336 85 77 / Whatsapp Hızlı İletişim
    Sitemiz , hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde kullanıldığını veya yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler, hak sahipleri veya meslek birlikleri; korkmazhaber34@gmail.com e-posta adresinden veya "İletişim" bölümünden bize ulaşabilirler. Bu iletişim adreslerine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden tamamen kaldırılacaktır.
    saç ekimi /istanbul saç ekim merkezleri

    web counter free